Lemon Gym - Krāpšana

Diemžēl saskāros ar to, ka tika iesniegts iesniegums, ka nepagarinu saistības ar lemon gym Latvia personisku iemeslu dēļ, bet viņi turpināja ņemt pa kluso no manas kartes naudu. Uzrakstīju iesniegumu par naudas atgriešanu, ko saskaņoju ar kluba vadītāju, taču nesaņēmu novilkto summu atpakaļ, lai gan līgums nosaka, ka tiks pārskaitīts 30 dienu laikā. Kluba vadītāja Anna marija ignatjeva ignorē epastus un neprofesionāli vada uzņēmumu. Iesaku izvēlēties jebkuru citu sporta klubu un maksāt vairāk, citādi beigās jūs vienkārši apzags un apkrāps lemon gym un neliksies ne zinis... Lēta kluba attieksme. Sportojiet labāk svaigā gaisā vai kvalitatīvākā sporta klubā citā tikai ne lemon gym - kāda vadītāja, tāds klubs.

18.02.2022

F