Lemon Gym - Krāpšana

2019.gada beigās tika noslēgts gada līgums ar Lemon gym. Lai nerastos neskaidrības par rēķinu apmaksu, visa summa tika samaksāta uzreiz. Cik zināms COVID 19 ierobežojumu dēļ klubs kādu laiku bija ciet. Uzskatīju ka līgums ir beidzies un nekādu saistību ar sporta klubu vairs nav. 2021.gada septembrī sāka nākt atgādinājumi par neapmaksātiem rēķiniem, jo pēc līguma (kā man pa telefonu paskaidroja), ja nav rakstīts iesniegums, līgums automātiski tiek pagarināts. Sazinājos ar kluba darbinieci, kura pateica, ka, ja es apmaksāšu it kā nepareizi sarēķināto pirmo mēnesi, tad visas saistības būs izbeigtas, ko apstiprināja epastā. Neskatoties uz samaksāto pēdējo rēķinu un apstiprinājumu, ka saistības ir izbeigtas, joprojām nak paziņojumi par kārtējo neapmaksāto mēnesi un dokumentu nodošanu parādu piedziņai. Rakstot uz kluba norādīto epastu neviens neatbild un kā teica kluba darbiniece - savādāk ar menedžeri sazināties nevar.

07.01.2022

G

MURAKAMI 08.01.2022

Visas sūdzības uz šo "kačalku" ir kā "pod kopirku", vienādas.

A Asis Asis 12.01.2022

Man bija identiska problēma! Pat vairāk, nodeva parādu piedziņai, bet te izskatās arī iespējams, ka šī svaru zāle veic manipulācijas ar nodokļiem.