Lemon Gym - Krāpšana

Labdien! Vēlos pasūdzēties un pabrīdināt par lemon gym sporta zāles darbībām. Mums bija noslēgts līgums bērnam uz gadu. Dēls sporta zāli apmeklēja tikai pirmo mēnesi. Neskatoties uz to, rēķinus apmaksāju 4 mēnešus pēc tam vienojāmies ar darbinieku, ka jālauž līgums ja negrib maksāt pa tukšo. Darbinieks solīja atsūtīt rēķinu par līguma laušanu un visām summām, kas jāapmaksā un jāpievieno iesniegums. Ko arī izdarīju - apmaksāju un iesniedzu es, jo mans dēls ir nepilngadīgs. Viss, lieta beigta. Bet nē - liels mans pārsteigums, kad pēc gada man parādu piedziņa atsūtīja rēķinu, kas neesot atmaksāts. Nelīdz tas, kas iesniedzu visus bankas atmaksas orderus, iesniegumu, kurš iesniegts bija .12datumā, nelīdz nekas. Jo izrādās, ka lemon gym esot pieņēmuši manu iesniegumu tikai pēc 16 dienām, konkrēti 28 datumā, man nezinot un neko neziņojot un vilcinot laiku un kā izrādās ar nolūku, lai iekasētu naudu. Pat neizsūtot rēķinu par kuru ir izveidojies parāds! Nekādus rēķinus par visu gadu vairs neesmu saņēmusi, - lemon gym uz zvaniem neatbild un uz e - pastiem arī ne. Tā ir tīša laika vilcināšana, darbinieku nolaidība un es teiktu - krāpšana. Esiet uzmanīgi ar šo iestādi. Nezinu ko darīt - summa ir neliela, bet situācija ir gaužām nepatīkama

01.07.2021

K Katja1111 01.03.2021
Krāpšana

Krāpnieki!
Pusotru gadu neizmantoju zāli
Gāju zāle 3 mēnešus par kuriem maksāju
Atnāca izziņa par parādu piedzinu

S Sudzibas.lv Admin 23.08.2021

A Alda Gindra 01.07.2021

Palasīju sūdzības par šo iestādi! Āprāts- cik daudz sūdzību un visas par to, ka iekasē naudu nelikumīgi- varbūt griezties Policijā ar iesniegumu?