Lemon Gym - Krāpšana

Noslēdzu līgumu uz gadu ar Lemon Gym sporta klubu. Pēc pāris mēnešiem sapratu, ka nevēlos turpināt apmeklēt sporta zāli, tāpēc iesniedzu iesniegumu par līguma laušanu. Samaksāju sodu par pāragaru līguma laušanu. Pēc pāris mēnešiem Lemon Gym, kad biju jau lauzusi līgumu, no mana kartes veica pretlikumīgus pirkumus. Attaisnojot savu rīcību ar to, ka neesmu lauzusi līgumu. Rakstīju e-pastu ar pierādījumu, ka esmu lauzusi līgumu. Pretī dabūju atbildi, ka es pēc līguma laušanas esmu vēl gāJusi uz sporta zāli, esot mans pirksta nospiedums. Nosauca konkrētu laiku un datumu. Pēc iesnieguma par līguma laušanu nebiju apmeklējusi sporta zāli, kā arī mēnesi pirms iesnieguma rakstīšanas nebiju gāJusi uz sporta zāli. Es zināju ko tajās dienās darīju. Tā kā viņi pret jums izmantos un izvedos tabulas, kurās redzams pēc pirksta nospieduma, ka esat gājuši uz sporta zāli, kaut arī nemaz neesat tur bijuši. Krāpnieki! Nevienam neiesaku lemon gym! Sliktākā sporta zāle. Vēlas tik naudu vairāk sev piesavināt. Nepievienojiet savu bankas kontu!

11.11.2020

D

LawLatv 12.11.2020

если платили через интернет банк. Делайте чарджбек.
Сколько стоит абонент в этом зале на год?