www.sudzibas.lv Lemon Gym Klientu ignorēšana Lemon gym

Lemon Gym - Klientu ignorēšana Lemon gym

Vēlos izteikt vislielāko sūdzību, kāda ir iespējama! Runa iet par komunikāciju ar klientiem. Es jau kopš novembra vidus neesmu saņēmusi atbildi no Lemon Gym! Esmu zvanīJusi reizes 20, ēpasti tiek ignorēti, zvani tiek mesti nost (jā, tieši mesti nost!) . Es vēlējos noskaidrot, kas par parādiem, lai varam sakārtot šo jautājumu un iesaldēt abonementu, kamēr nevaru apmeklēt sporta zāli. Mans vīrs aizgāja uz lemon gym akropole, lai noskaidrot visu informāciju par manu līgumu un iespēju iesaldēt un apmaksāt parādu (pati nevaru, jo esmu mājās ar zīdaini) , tur bija meitene, kas priekšā nestādījās ar gaišiem, salīdzinoši īsiem matiem, diezgan gara auguma (kā jau vīriešu apraksts) , pateica, ka nesniegs nekādu informāciju trešajām personām, lai gan uzvārds mums viens, uz jautājumu, kāpēc tiek ignorētas manas ziņas, atbilde netika saņemta. Ļoti rupja administrācija, visus gadus, cik esmu kliente, šādus brīnumus es nekad redzēJusi nebiju. Viennozīmīgi es pārtraucu (pat negribot) jebkāda veida sadarbību ar lemon gym kopā ar visu ģimeni, es nenoslinkošu un arī visos citos sociālajos tīklos ielikšu visu šo, un aicināšu pēc iespējas ātrāk pārtraukt sadarbību. Nevienam neiesaku lemon gym akropole, pret jums izturēsies kā pret pēdējiem mēsliem!

Ps. Vīrs aizbrauca uz teikas klubu un tur meitene ļoti laipni atrisināja situāciju, tiešām ļoti patīkama administratore, kas saprata situāciju un atvainojās, diemžēl vārdu aizmirsa pajautāt. Viņa jau aicināja, nelauzt līgumu, bet lemon gym ir jāsaprot, ka cilvēki tikai ies prom, nevis nāks klāt jauni, šādu cūcisku administratoru dēļ. Un šeit jau ir vienalga, ka Cenas ir vislētākās, toties attieksme ir vispretīgākā, šobrīd vīrs jau ir cita kluba klients, kur vienmēr tiek sagaidīts ar smaidu, nevis dusmīgu sejas izteiksmi.

Publisks fui!

06.12.2021