www.sudzibas.lv Lemon Gym Klubs ir ciet darba laikā

Lemon Gym - Imanta - Klubs ir ciet darba laikā

22.01 ierodoties 6: 30 no rīta uz sporta klubu, atklāju, ka tas ir ciet, kaut gan darba laiks ir 6-23: 00. Mēs gaidījām, ciet bija līdz pat 6: 45, pēc tam nezinu, cikos beidzot kāds atnāca, jo devāmies prom. Veltīgi izšķiests laiks un nauda. Nekādas zīmes durvīs par darba laika izmaiņām neredzējām. Pirmo reizi un ļoti pamatīgi esam vīlušies lemon gym servisā

Dainis 22.01.2018

Par lemonas cenām nav ko vispār gaidīt no viņiem kādu servisu..

Pacco_al 22.01.2018

Sūdzības autors autore vēl piemirsa pierakstīt trasdicionālo tekstu, ka vairāk nekad šo vietu neapmeklēs un arī cietiem neieteiks.
Tas ir drausmīgi! Vienu dienu neaiziet uz sporta zāli! Laikam Anna dzīvo ideālajā pasaulē un pati ir perfektuma paraugs.

Lemon Gym Pārstāvja atbilde 23.01.2018

Sveika, Anna!

Paldies, ka painformējāt, un atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Noteikti sazināsimies ar zāles administrāciju un gādāsim, lai šādas situācijas vairs neatkārtotos.

-Lemon Gym

GoodMan 23.01.2018

В 6.30 утра? Ахринеть! Мужика бы тебе найти Анна. Нормальные девушки в это время спят. Давай быстрее худей и может кто клюнет. И над характером поработай, а то долго тебя не выдержит.

M Marina1206 23.02.2018

Видимо просто девочка админ проспала или заболелаб всякое бывает! А те, кто в зале в 6 утра просто больные люди!