www.sudzibas.lv Lemon Gym Automatitski pagarina ligumu

Lemon Gym - Automatitski pagarina ligumu

Esiet uzmanīgi, tie b'ez jūsu zināšanas pagarina līgumu uz visdārgāko biju maksājis 15e/men un tie man pagarināja līgumu uz 40/e men. un lai pārtrauktu to, man ir jāmaksā par veselo mēnesi... Labāk atradiet citu sporto zāli.

10.05.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Lemon Gym Support Pārstāvja atbilde 15.05.2023

Sveicināti, Rihard!

Pateicamies par Jūsu saziņu un izsakām nožēlu, ka Jums ir radušās šaubas par mūsu sniegto pakalpojumu. Mēs vēlamies piedāvāt profesionālu un precīzu atbildi uz Jūsu sūdzību.

Pēc Jūsu norādījumiem, mēs vēlamies paskaidrot Jūsu līguma darbības noteikumus. Jūsu līgums ir noslēgts ar minimālo izmantošanas termiņu, kas ir noteikts uz konkrētu laika periodu, parasti uz 12 mēnešiem. Šajā periodā Jums ir piešķirta cena ar atlaidi. Tomēr, pēc atlaides perioda beigām, līguma nosacījumi paredz, ka stājas spēkā standarta cena, kas tika piedāvāta līguma noslēgšanas brīdī.

Mēs vēlamies norādīt, ka Jūsu līguma pirmajā lapā ir skaidri minēts šāds nosacījums:

"Ja Klients līdz Minimālā pakalpojumu izmantošanas termiņa beigām nav rakstiski informējis par abonementa (līguma) izbeigšanu, Līgums tiek pagarināts automātiski un ir spēkā uz nenoteiktu laiku. Vairāk informācijas skat. Vispārīgo līguma noteikumu 6. sadaļā (tostarp par Pakalpojuma sniedzēja tiesībām grozīt Pakalpojumu sniegšanas un (vai) Līguma izpildes nosacījumus)."

Turklāt, atbilstoši līguma punktam 6.3.1., līguma izbeigšanas gadījumā Jums ir jāinformē mūsu uzņēmums ne vēlāk kā 14 dienas pirms izbeigšanas datuma:

"6.3.1. Izvēloties līgumu ar 9 vai 12 mēnešus minimālo darbības termiņu, Klients Līgumu ar Pakalpojumu sniedzēju var izbeigt brīdinot Pakalpojumu sniedzēju ne vēlāk kā 14 (četrpadsmit) dienas pirms Klienta vēstulē norādītā Līguma izbeigšanas datuma."

Saskaņā ar šiem noteikumiem, Jums bija iespēja izbeigt līgumu, ja Jūs nevēlējāties pagarināt to uz beztermiņa periodu. Jums vien vienkārši bija jāinformē mūs par Jūsu vēlmi.

Ja Jums ir palicis kāds neatbildēts jautājums, droši gaidīsim Jūsu zvanu uz numuru +371 27 27 57 57, vai Jūsu vēstuli uz [email protected]

R

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes