www.sudzibas.lv Lelle.lv Nekvalitatīvas preces

Lelle.lv - Nekvalitatīvas preces

Jau otro reizi nākas vilties bērnu attīstošo rotaļlietu veikala "Lelle" preču kvalitātē.
Pirmā bija maza metāla pele, kuru uzvelk, un tad tā skrien pa zemi. Saplīsa jau pirmajā dienā (jāpiebilst, kāds metāla pelei sakars ar koka attīstošajām rotaļlietām?). Otrais cēliens bija pirms divām nedēļām, kad lecošo lemuru spēli, kura maksā gandrīz 20Ls!!! Gara auguma puisis man iestāstīja, ka spēle ir visaugstākās kvalitātes, nekas nevar saplīst, un, ka tai esot mūža garantija.
Uzķēros.
Un tagad stipri nožēloju, ka uzķēros. Jau pēc pāris spēlēšanas reizēm tā saucamajiem lemuriem izkrita kājas un rokas. Arī koka zari neturējās kopā, respektīvi, pilnībā izjuka.
Patiesībā, jūtos dziļi apkrāpts, un iesaku citiem padomāt trīs reizes, pirms pirkt kaut ko šajos veikalos. Paši baigi liela, ka kvalitāte ir super, bet gan man, gan arī paziņām ir pierādījies, ka realitātē preces ir ļoti nekvalitatīvas. Jāsāk pat apšaubīt ražotājvalsts.
Par ko es beigās samaksāju tos 20Ls - nezinu.

K

E Eseseseseseseses 18.12.2009

kaapeec tu, mezoni, lemuuriem kaajas un rokas izraavi????!!!

H Hugo Djego 19.12.2009

Par tā garā puiša kvaliti arī es nezinu, ko teikt.Bet esmu pārliecināts, ka metāla peli Tavs kaķis sakoda.

H Hugo Djego 19.12.2009

Kaspar, te arī var nopirkt lelles.Īpaši divas plikas Barbijas, ja ir tada interese. Pēc tam varesi spēleties.

A annija 19.12.2009

Kāda jēga rakstīt tik stulbus un infantilus komentārus?

Cilvēki bez smadzenēm. Kroplīgie latvieši.

P pufa 19.12.2009

jā, jā, perfektā Annija, ko lasi kroplīgo latviešu kroplīgos komentus, bail nav saslimt ar infantilismu, darīt nav ko?

H Hugo Djego 19.12.2009

Annija, cilvēkam ir problēma.Viņš savu sāpi izsaka publiski.Mēs to nevienam neteiksim, bet Tev derētu arī kādu verķi iegādāties uz baterijam...;)

I Ifans 19.12.2009

Puisis no Barona ielas lelles veikala ir tāds jocīgs, tam nu es piekrītu!
Toties, kādas smukas meitenes tur strādā! Prieks skatīties un tikt apkalpotam no tādām daiļavām! :)

E Eseseseseseseses 20.12.2009

Cilvēki bez smadzenēm. Kroplīgie latvieši.
___________________________________

ar mazveertiibas kompleksiem sirgsti, annija? neattiecini savas probleemas uz visu naaciju...

J Jēgeris 24.12.2009

Hugo Djego, Pufa, Eseseseses, jūs nelaimīgā branža variet vienreiz aizvērt savas smirdošās mutes, viens otram pakaļu laizat, tas jau ne vienā vien sūdzībā redzēts.Tak ejiet un skaipā rakstiet viens otram, kamēr sapūsiet, kāpēc jāsmird te.Goda vārds esmu savaldīgs, bet šoreiz vienkārši konkrēti izbesījāt, tak aizveraties vienreiz, tiešām jāpļūta katrā otrajā sūdzībā, ne viens vien jau izteicis neapmierinātību.

P PIIVadītāja 28.12.2009

Jums taisnība! Cena neatbilst kvalitātei. Mūsu bērnudārzs bija iegādājies koka veikalu ar visiem atribūtiem un koka virtuvi. Kvalitāte neapmierinoša un cena samēra augsta. Neticās ka ražotājs ir Vācija??????

U ughu 29.12.2009

Jēger, tikai nesaki, ka nevienam/-ai neesi laizījis un tas tev nav sagādājis baudu..., nelišķējies... varbūt kas palicis vēl nerealizēts, ka šitā ārdies, raxti, zvani- iesim palīgā.

E Eseseseseseseses 29.12.2009

tu tiesaam peec ljoti savaldiiga tipaaza izklausies, Jēgeris, esi speejiigs uzspraagt par paaris smiekliigiem tekstinjiem...negribeetu sastapt tevi tad, kad esi uztraucies...bez tam - jociigs leksikons tev kaut kaads: 'smirdošās mutes', 'sapūsiet, kāpēc jāsmird te', 'jāpļūta'..utt...vai tu dziivee reaali smirdi un cilveeki tev par to aizraada?

E Eseseseseseseses 29.12.2009

p.s. informaacijai - es nekad ne hugo djiego, ne pufai pakalju laiziijusi neesmu...ne tiesaa, ne paarnestaa noziimee...

J jonne 21.05.2010

ta ir Latvija! Kāda tē var būt kvalitāte? kādi sež saeimā, tādi arī uzņemēji! tē ikviens cīnas par izdzīvošānu, tāpēc nav ko trakot deļ kvalitātes, tādas tē vēl ilgi nebūs!

A Aija 20.02.2011

cenas neatbilst kavalitatei

T ToAija 20.02.2011

Kāda var būt kvalitāte šinī nēģervalstiņā.Drīz arī pašas valstiņas nebūs.

L Linda 05.10.2011

Pilngi piekritu, šajā veikalā mantu cenas netabilst kvalitātei. Pie tam daudzas no šīm rotaļlietām ir neviss attīstošas bet maziem bērniem bīstamas, jo koks bieži vien nav apstrādāts un bērns var ieraut pirkstinos skabargas...savam mazajam šajā veikalā noteikti neko nepirkšu, labāk nopirkt jaukas koka rotaļlietas gadatirgos