www.sudzibas.lv Lelde Grīvāne Krāpšana, apmelošana un naudas izspiešana

Lelde Grīvāne - Krāpšana, apmelošana un naudas izspiešana

Šī sieviete stājas darbā, lai šantažētu darba devēju. Šis cilvēks ir slinks, iespējams, arī ar galvu nav kārtībā, neievēro darba režīmu, nepilda pienākumus, nesadzīvo ar kolēģiem. Pēdējā darba vietā Lelde Grīvāne nenostrādāja pat pilnu mēnesi. Kolēģiem un darba devējam zvanīja nepieklājīgā laikā (agri no rīta un vēlu vakaros), lai risinātu savas problēmas. Pēc darba attiecību izbeigšanās, (tās viņa vienpersoniski izbeidza, nevienu par to nebrīdinot, neieradās darbā), katru dienu sūtīja draudu vēstules un šantažēja, ja netiks izmaksāta noteikta naudas summa, celšot uzņēmumam neslavu.
Uzņēmums par viņu policijā neziņoja, iespējams tāpēc, ka Leldei Grīvānei ar galvu viss nav kārtībā... Darba devēji! Neuzķerieties uz Leldes Grīvānes naivo ārieni! Viņa ir pavisam nenormāla!

smejiesvesels 09.12.2017

Ká var darba devēju šantažēt? Tad jau neoficiāli nodarbinājāt? Aldziņas aploksnītē?