www.sudzibas.lv Lekon SIA Stradnieku izmantosana un vergosana

Lekon SIA - Stradnieku izmantosana un vergosana

SIA Lekon.
Viss kas notiek šaja firma tas ir parak pretlikumīgs. Visas pārbaudes ir nopirktas. Pārbaudes notiek vajas veikali tiek bridināti par pārbaudem. Pvd. Vid. Un visas pārbaudes tiek veiktas ar aizvertam acim viss ir nolaists saja firma līdz klinkim. Algas ir smieklīgas. Tiek alga maksāta konvertos. Vadībai ir viss pie vienas vietas par strādniekiem. Cilveki neiesaku stradat saja firma SIA Lekon. Pati esmu redzējumi ka pienem ugunsdzēsēji veikalu drausmīgi. Ludzu aizdomāties par so firmu.

G GITA 1972 02.01.2019

sakiet, ta ir firma no Rezeknes?

M Marina7777 02.01.2019

SIA LEKON Rezeknes

G GITA 1972 03.01.2019

Vai jus esat griezusies valsts darba inspekcija? es biezi redzu interneta vietne no NVA vakances, ka firma Lekon visu laiku vajadzigi virtuves stradnieki- gan pavari , gan pavara paligi un tt. biju ari 2 reizes aisutijusi savu cv, bet atbildes ne kadas- ne uz telefonu , ne uz e- pastu. tagad saprotu, ka varbut ari labi , ka netiku tur pienemta darba/ esmu ari no pazinam so to dzirdejusi par so firmu, ne visai labas atsauksmes. bet Rezekne jau ipasi lielas izveles nav. Diemzel.

F frazer76 04.02.2022

Kādu laiku strādāju cehā, jo nebija citu variantu uz to brīdi. Noteikti neiesaku strādāt šajā uzņēmumā. Algas zemas, daļa aploksnē. Nav noteikts darba laiks, pa 18h ir bijis strādāts, stundas apgriež. Uzņēmumā bardaks, par pārbaudēm zina iepriekš. Dienu pirms PVD ierašanās visus darbiniekus sadzen (pat ja nav maiņa tajā dienā), lai berž, tīra. Pārbaude aizbrauc viss pa vecam.

M Marina7777 04.01.2019

Tur jagriezas pie pasiem galveniem kungiem Sia Lekon. Un jaizstasta kada situacija ir veikalos jo daudzu stradnieku teiktajiem ka pasi galvenie neko nezina kas notiekas. Daudziem stradniekiem brivdienas kuras jastrada neapmaksa.Jo galvenos kungu nau redzets vispar. Brauka tik tadi pat stradnieki ka visi tik aukstaki un taisa briesmigu darba apstaklus.Melo par algam.

G GITA 1972 06.01.2019

Sakiet, kads sakars ir A.Leontjevas kundzei ar so firmu? kadi ir vinas pienakumi? jus tadu pazistat?

I Ivans Loginovs 21.10.2020

Sveiki. Esmu bijusais darbinieks no Lekon Sia. Nav jaslepj pat manu vardu. Ivans Loginovs. Stradajs no 2017 gada lidz 2018ja pusgadu. Par to firmu tik labas atsaukmes, uzskatot to ka Latgale nav kur stradat tapat. Loti laipnie darbinieki ofisa Rezekne. Protams kolegi visadie darba varetu but, jo mus visi esi dazadi. Par algam sakot, apmaksa laicigi. Ticiem man. Paldies.

F frazer76 04.02.2022

Sveiki. Tu esi vadības iesūtīts komentētājs. :D