www.sudzibas.lv Lekon SIA Krapsana, bezatbildiba

Lekon SIA - Krapsana, bezatbildiba

Sveicinati. Es esmu stradajis saja Sia LEKON firma veikali TOP un MINI TOP bet tagad sauksies CITRO un Mini CITRO.Teiksu ka ir viss kas notiek tur bet konkreti par SIA LEKON. Saksim ar algam, algas maksa loti zemas, 3 reizes menesi. Sakuma alga tad konverts un menesa beigas avanss. Ludzu VID veiciet parbaudes par algu izmaksam konvertos.Maksa tik maz ar vardiem "A kur maksa vairak"Saja firma praktiski vieni krievi offisa strada un radinieki, pret tevi izturas ka pret meslu. Cilveki NEIESAKU iet stradat uz so firmu, sakuma piesola algu labu, bet kad sanemt acis lien uz pieres par samaksato.Visas veikala parbaudes ir tik aizbarotas uz visu aizver acis parbauditaji. Loti daudz ko ir teikt par so firmu nejauku bet patiesibu, bet labak uz viniem uzsutit parbaudes konkreti ar faktiem.VALSTS IENEMUMA DIENESTS ludzu veiciet parbaudi par algu izmaksam 20 datuma katra menesi darbiniekiem maksa algu konvertos. Visas parbaudes ir aizbarotas. Par visam parbaudem praktiski bridina laiku ieprieks lai sagatavotos ceru uz VID ka vini izkratis so SIA LEKON firmu. Cilveki neejiet tur stradat pazelotiet sevi un ziniet tur nemaksa !

M

Vairāk sūdzības par Lekon SIA

BondsBonds 24.11.2019

Tur nemaz nepieņem normālus darbiniekus,kuri cv ierakstījuši, aizgāju dēļ aploksnes un zemas algas.