www.sudzibas.lv Lejnieki Mini Zoo Teritorijas iekārtošana

Lejnieki Mini Zoo - Teritorijas iekārtošana

Cienījamie atpūtas cienītāji. Tā kā Minizoo «Lejnieki» īpašnieki nav aizdomājušies par savas teritorijas labiekārtošanu un sakopšanu, vēlos Jūs viņu vietā brīdināt. Protams, ka ir jauki aizbraukt ar bērniem uz minizoo un prieks ka Minizoo «Lejnieki» īpašnieki ir paveikuši tādu iegūldījumu, lai mums būtu atpūtas iespējas. Bet piebraucot ar auto, nekur nav izliktas nevienas zīmes, norādes vai info plāksnes, kur drīks un kur nedrīkst novietot auto. Ar sievu un bērniem noskatījām ērtu vietiņu, kur paslēpt auto no katstās saules un pēkšņi trokšņi, es uzbraucu lielam blokam, kas bija ieaudzis garā zālē. Sargiet savas automašīnas un nebojājiet sev garstāvokli, jo Minizoo «Lejnieki» īpašniekiem nav ienācis prātā pienācīgi sakopt teritoriju. 05.07.2015.

J