Leimane Gunta - APKALPOŠANA

Es esmu patstāvīga kliente donna bc veikalos, bet dažos apkalpošana ir šausmīga. Veikalos K.Barona iela vairs neieperkos, jo tur es jūtos kā pēdējā noziedzniece, neesi paspejis ieiet kā pardevēja tevi nopēta kā tādu zagli, nepatīkami.
Ir arī citi veikali kur nav laipna apkalpošana Tērbatas, Origo, Šķūņu.

I

B Baiba 27.03.2011

Kādreiz lai strādātu par pārdevēju bija jāmācās. UN mums mācija, ka katrā pircējā jāsaskata zaglis... t.i. jābūt modram

V Varakļānietis 27.03.2011

Gunta, turies, jo tieši šie pseidopatriotiskie utainie inteliģenti ir tie paši zaglīgākie!

B bij.kliente 18.06.2014

Šodien, 18.06.2014. Donna BC veikalā pēc adreses Šķūņu ielā 13-1b mani atsākās apkalpot, jo pārdevēja 30 min runāja pa mobilo ignorējot klientu. kad sarunu pārtraucu, sadzīrdēju daudz rūpju vārtu.. Un tādi kropļi apkalpo Vesrīgas sirdī ...žēl Donnas BC īpašniekus, jo peļņas ar tādu apkalpošanu daudz nesaražos.