www.sudzibas.lv Legālā Zālīte narkotikas bērnu klātbūtnē

Legālā Zālīte - narkotikas bērnu klātbūtnē

Kā jau zināms nesen atvērtā jaunā točka , Jēzus baznīcas iela tuvu baznīcai. Gāju uz veikalu garām šai točkai ,un biju šokā ko ieraudzīju. Tēvs ar apmēram 4.gadus vecu bērnu iegāja šai točkā nopirkt devu. Iznāca ārā es piegāju un pateicu , ka " normāls tēvs esi, ja ar mazu bērnu ej pirkt narkotikas. Sis atbildēja ka nav mana darīšana ,ka nav man bēns .! ... ŽEl bērniņa .... Kad šo kantori aizklapēc ciet. Cik zināms šis kantoris pieder mentam. Atvainojiet par manu gramatiku.

F

S smīkņa 14.07.2013

Lai jau pērk, tu katru cilvēku, kurš bērna klātbūtnē alkoholu pērk, arī dzīvot māci? Vai kas par problēmu?

A AK79 14.07.2013

O! Noderiiga informaacija, vajadzees paarbaudiit, cik maksaa un kaads ir piedaavaajuma klaasts.

F Foxyy 14.07.2013

Es nevienu dzivot nemācu un netaisos . Salīdzināji alkoholu ar šo dranči.

S smīkņa 14.07.2013

Jā, Foxyy, salīdzināju. Pagaidām nav nekāda pamata domāt, ka tā "zālīte" būtu par alkoholu kaut nedaudz sliktāka. Normālās valstīs spaisveidīgos vispār neaizliedz, par cik nav pierādīts, ka tas ir kaitīgs. Tas pie mums tāda aizspriedumaina sabiedrība, ka visu vajag aizliegt, bet par to, kādas tam ir sekas, neviens nedomā.

P Pipars 14.07.2013

Oj, smīkņa, par maz tu tomēr attiecīgo literatūru esi lasījusi un maz tu esi redzējusi. Visi narkomāni ar kaut ko sāk. Un lielākā daļa sāk ar zāli. Nepārproti, es nesaku, ka visi, kas uzpīpējuši kādreiz zāli, automātiski sāk durties.

Vienreiz runāju ar cilvēku, kurš regulāri lietoja. Man radās jautājums - ja zāle ir tik nevainīga - tad kāpēc tā nav legāla?
Atbilde - elementāra - Iedomājies, ka tev nedod šņabi? Būs skumji... Un tagad iedomājies, ka tev nedod elpot...

Un ar tiem tā saucamajiem legālajiem sūdiem tik vajag sākt. Nu, nekas, NEKAS, kas apreibina prātu, nav veselīgs. Drāž smadzeņu ķīmiju tā kā nemetās.

Sūdzības autorei - tas gan bija nesmuki līst tam cilvēkam klāt un mācīt dzīvot. Vai tu esi pati tik perfekta un svēta, ka tavā lauciņā neviens akmens nebūtu metams? Ja tev ir aizdomas, ka tajā bodē notiek kas nelikumīgs, ej un raksti iesniegumu policijā. No tā, ka te painformēsi, nekas nemainīsies.

S smīkņa 15.07.2013

Pipars, es nezinu, par kādu literatūru tu runā, bet vispār par šito tēmu esmu lasījusi diezgan daudz. Un tādas muļķības, ka zāle ir kaitīgāka par alkoholu, tu man nekad neieskaidrosi.

"Ja zāle ir tik nevainīga - tad kāpēc tā nav legāla?"
Tā tāda dīvaina loģika, ir valstis, kur aborti, asistētā pašnāvība vai laulības šķiršana arī nav legālas, tas tomēr nenozīmē, ka tas viss ir slikti. Turpinot pēc tās pašas loģikas pat sanāk, ka alkohols ir nevainīgs.

"Nu, nekas, NEKAS, kas apreibina prātu, nav veselīgs."
Desas, limonādes un vispār lielākā daļa veikalā nopērkamās pārtikas arī nav veselīga, bet vai tāpēc to vajadzētu aizliegt?

Parādi man kādu, kurš no zāles ir tik stipri degradējies, kā alkāni no alkohola (+ vardarbīgs, + slims), savādāk tāda tukša muldēšana vien sanāk. Un vēlreiz saku, es negribu apgalvot, ka tas ir veselīgi, es pat piekrītu, ka tas ir kaitīgi, bet, manuprāt, cilvēkam ir jāļauj izvēlēties, vai tas grib izklaidēties un nedaudz kaitēt savai veselībai, vai arī nē. Katrā ziņā alkohols ir daudz kaitīgāks par zāli, un, visticamāk, par "legālo zālīti" ar.

Un, protams, ka tās "legālās zālītes" salīdzinot ar marihuānu, visticamāk, ir liels sūds, kaut vai tāpēc, ka neviens īsti nav izpētījis to ietekmi uz cilvēka veselību ilgtermiņā.

Bet par to, ka marihuāna, ir "gateway drug" es vispār neko negribu teikt, tikpat labi to varētu teikt arī par alkoholu vai, piemēram, mātes pienu.