Lebenswertes Wohnen-Inge Hees - spamošana

Nekad neiesaistieties darīšanās ar Lebenswertes Wohnen un Inge Hees, ja vien jums rūp jūsu veselība. Visi aprūpes darbi jau piedāvā iespēju to sabojāt, bet Hees gadījumā tas notiek par sviestmaizi, kā jau varbūt esat dzirdējuši.
Piebilde hansu valodā-Wichtig!
Ja izvēlaties pasūtīt Hees kantori, nebūs slikti nomainīt epastu! Minētā kundzīte pat pēc divu gadu reklāmas pauzes mēdz bijušo klientu kastēs iespamot! Nesaprotu, kāpēc man pēkšņi būtu vajadzīga kaut kāda Kleine Tantra, ja neesmu to pasūtījusi?

Z

Z zanne 31.12.2013

labojums-neesmu pat bijusi viņu kliente. Varbūt par to arī sāpe un sekojoši -stulbs spams.

Y YoYo 01.01.2014

Pati saprati ko uzrakstīji?
Kas ir hansu valoda?

Z zanne 01.01.2014

Man arī jautājums-kas tu yoyo esi par s&du, kam man būtu jāatskaitās?

Y YoYo 01.01.2014

Es gan nesāku ar apsaukāšanos, bet ok arī tas liecina par tevi kā cilvēku :DDD
Tādu bezsakaru es pat pilnīgi piedzēries nemāku uzrakstīt, uzdevu elementāru jautājumu, kas ir hansu valoda?
Tomēr ja šāds jautājumas tavam prātiņam ir par sarežģītu, tad man tava atbilde vairs nav nepieciešama ... tev galvā vienkārši ir žāģa skaidas.

Y YoYo 01.01.2014

Nu saņemies un izmurgo: kas ir hansu valoda???
Ko vēl māki bez sūkāšanas??

Z zаnne 02.01.2014

Nu, vēl es protu skaisti dziedāt! Rrram-tai ram-tai radi ridi rīdi, ram tai rīdi rallalā!

Y YoYo 03.01.2014

Vareni!
Bet kas ir hansu valoda???

Z zanne 10.01.2014

...
Sūdzības tekstā es biju domājusi "hansa" valoda, ar to domājot "hansas savienības valoda". Taču ātrrakstīšanas dēļ kļūdījos par vienu burtu, ierakstot "a" vietā "u". Persona, kura pieprasa no manis paskaidrojumus, pati neprot ātri rakstīt bez kļūdām. Pareizi jāraksta "zāģu skaidas", nevis "žāģa skaidas".