www.sudzibas.lv LD Stone Līguma noteikumu nepildīšana

LD Stone - Līguma noteikumu nepildīšana

Vēlos dalīties rūgtā pieredzē saistībā ar akmens flīžu izgatavotāju „LD Stone”.
Šī gada pavasarī izstādē „Ražots Latvijā” „LD Stone” piedāvāja savu produkciju par izstādes cenu, ja pasūtu 100m2, un tāpēc, man vajadzīgo 80m2 vietā, es pasūtīju tieši 100m2. Līgumu par flīžu iegādi noslēdzu 26. aprīlī ar firmas pārstāvi Pazara kungu. Līgumā bija rakstīts, ka flīzes tiks izgatavotas 90 dienu laikā un ka ir jāveic pirmā iemaksa 2/3 no visas summas. Pēc noteiktā laika, sazinoties ar firmu, man teica, ka pasūtījums tiks izpildīts pēc divām nedēļām. Sazvanoties ar firmu vēl pēc šīm divām nedēļām man atklāja, ka man domātā flīžu partija ir brāķēta un, ka līdz nākamajai partijai man ir jāgaida līdz septembra beigām. Es, būdams nikns, tomēr piekritu gaidīt vēl līdz šim laikam, bet, pienākot septembra beigām, atkal notika tā pati laika vilkšana, kas norisinājās līdz oktobra beigām, kad jau visa iecerētā darba veikšana nebija iespējama. Man vēl uzspīdēja veiksme, ka firma pēc ilgāka laika runāšanas man atdeva viņiem izsniegto summu.
Es lūdzu dalīties ar vēl kādu sliktu pieredzi saistībā ar šo firmu, un silti iesaku neiesaistīties nekādos darījumos ar „LD Stone”.