LB auto noma - Autonoma

Busu iznomāja kā sakarīgs cilvēks, bet nododot auto, uzreiz zināja ko un kur skatīties, lai varētu neatgriezt drošības naudu, vēl pieminot, ka viņš vienmēr var atrast, kur piekasīties, pat pie riepu nodiluma. Neņemat nomā auto no šīs kompānijas un no šīs personas (Edijs Balodis), jo uzņēmums ir tendēts un krāpšanu.

AC.

P

Y YoYo 26.02.2013

Oo tas ir kas jauns - riepu nodilums!!!
Vai pirms auto nodošanas klientam riepu protektors tika mērīts?
Ja nē kā viņš spēj noteikt, ka riepas ir padilušas!
Piemērs ir instrumentu noma - ja ņem kādu piemēram asfalta frēzi, tad izsniedzot štrumi ripas nodilums tiek nomērīts un nododot šī procedūra tiek veikta atkārtoti un izejot no iegūtajiem rezultātiem arī veidojas gala norēķins!
Bet paldies ka pabrīdināji!
Kārtējo reizi pārliecinos, ka ņemot lielajos nomas uzņēmumos (dārgāk) beigās sanāk apmēram tas pats kā pie visādiem kaktu kantoriem.
Atšķirība tikai, ka lielais tev iedod praktiski jaunu mašīnu ar kuru problēmu nebūs un atdošana arī ir vienkārša, ja nav nodarīti nekādi mehāniski bojājumi auto!
Katrā ziņā neviens nedzen kaut kādu pilnīgu sviestu!

V [email protected] 13.07.2015

Arī es esmu saskārusies ar LB Auto noma un Ediju Balodi, kas izkrāpa no mums toreiz vēl 100 LVL (neatdeva drošības naudu) par skrambu, par kuru nebijām vainīgi. Viņiem krāpšanās mehānismi ir atstrādāti, tik slīpēti, ka ar viņiem nav jēgas runāt. Labāk laicīgi izvairīties.
Valda