www.sudzibas.lv Lauris Līcītis - Imunologs Ļoti nekompetents ārsts

Lauris Līcītis - Imunologs - Ļoti nekompetents ārsts

Vēlos brīdināt par imunologu Lauri Līcīti (pieņem Capital Clinic, Duntes iela 15a).Ļoti neprofesionāls un nekompetents ārsts. Par konsultāciju samaksāju 50 eiro, negatīva pieredze, tāpēc vēlos brīdināt citus cilvēkus par šo tā saucamo ārstu, lai neiekrīt.
Pirmais iespaids, kas lāgā nepatika, bija tas, ka ārsts bija neieinteresēts manā slimības vēsturē. Speciāli biju paņēmusi līdzi visas savas analīzes, ārstu slēdzienus utt. , jo parasti jau visur saka, ka ņemiet visu līdz un rādiet, lai ārsts, kam jūs esat jauns pacients, var pēc iespējas detālāk iepazīties ar visu slimības vēsturi. Bet nu šim ārstam nekas neinteresēja, papildus arī neko sīki pats neprasīja.
Tas, kas man pavisam nepatika, bija tas, ka ārsts jau uzreiz teica, ka man vajadzēs palietot preparātus, kas pieejami pie viņa privātpraksē. Jautāju, kas tie par preparātiem, atbildēja, ka bioloģiskās izcelsmes. Prasīju vai kaut kas līdzīgs tiem, ko var iegādāties homeopātiskajās aptiekās, teica, ka jā, kaut kas līdzīgs esot. Ok, ārsts uzrakstīja nosūtījumu uz analīzēm, lai var paskatīties, kas ir kas. Tas man likās normāli, jo bez analīzēm jau neko nevar pateikt. Bet nu dīvaini bija, ka ārsts jau bez analīžu rezultātiem zināja, ka visticamāk man būs jāpalieto bioloģiskie preparāti, kas pieejami tikai pie viņa privātpraksē (capital clinicā viņš tos nevarot piedāvāt) . Vislabāk būtu man pieteikt konsultāciju pēc analīžu rezultātu saņemšanas tieši pie viņa privātpraksē, lai uzreiz tur arī varu saņemt viņa preparātus (nav jēgas doties uz capital clinic, jo tāpat pēc zālēm būs jaiet uz viņa privātpraksi) . Kad prasīju, cik šie preparāti maksā, tad atbilde bija – nu ka jāskatās, cik es varot atļauties šai lietai tērēt, kā arī cena variēs no tā, vai uztura bagātinātājs vai arī šprices, kas ir dārgākas. Par pašiem preparātiem vispār neko nestāstīja, neskaidroja (kas, kād izcelsme u. C.) .
Protams ir jādomā, kas tās vispār par tādām zālēm, vai tās ir reģistrētas atbilstoši lr normatīvajiem aktiem, vai ir veikti kaut kādi pētījumi par to iedarbību, kādas ir iespējamās blaknes, jo viena no prasībām, ka nevar būt stāvoklī, lai šis zāles lietotu. Kā šis zāles ir savienojamas, piem. , ar citām ārstēšanām, kāds rezultāts sagaidāms. Visticamāk šo vajadzēja uzreiz jautāt, bet biju apjukusi, jo neko tādu negaidīju no ārsta.
Līdz ar to skaidrs ir tas, ka, lai kādi arī nebūtu analīžu rezultāti, kompetentu un ticamu viedokli no viņa nesagaidīt, jo jebkurā gadījumā ārstēšanā būs jāizmanto tikai viņa piedāvātais preparāts, nekas cits neārstēs. Interese par to, lai tiešām kaut kā palīdzētu, vispār bija nekāda - tu neesi pacients, bet gan bankomāts.

I Ilze Kuplēna 24.10.2018

Var būt kā cilvēks dr.Līcītis ir savdabīgs, bet kā speciālists- tikai tās labākās atsauksmes. Viņa ārstēšanas metode ir pārbaudīta uz mani. Visiem iesaku!

A Anita Grēve 04.03.2019

Pirms pāris gadiem tiku Līcīša nagos. Dabūju viņa brinumpreperātus. Ārstēšanās laikā citus izmeklējumus vispār neņēma vērā. Citus ārstus devēja par neizglītotiem.

RAMONA👀 04.03.2019

Suns funs uztaisa otru profilu, lai komentētu, jo, redz, pirmais ir par doku pozitìvs...tā tak to nevar atstāt...lol

J Jānis Dārznieks 15.04.2020

Ko šodien ārsts var ārstēt, ja strādā 7 klīnikās pa kādai stundai, divas , pieraksts uz 3-6 mēnešiem, klientu daudz, bet laika nav . Tikai nauda. Arī tie izbraukuma ārsti. Atnāku, samaksāju 15 -20 un neko nepajautājot, tā pa jokam un izraksta visdārgākās zāles. Izlietosi, atnāc. Atnāku, divas minūtes vai mazāk pajautā un uz redzēšanos. Cik jāmaksā - 30 EUR, par ko. Saka - tagad dārgāks viss vai tml. Bet šie izbraukuma dakteri mazajās klīnij]kās, medpunktos slimības vēsturi neved, neko nepieraksta, kvīti neraksta, nauda ienāk kabatā. Tu par viņa darbu, ja nostrādā slikti, neko nevari pateikt - viss anonīmi. Tāpat zobu dakteri.

I Inara Done 23.04.2019

vai latvija kads arsts arste vai telo ka arste lai sanemtu gaidamo samaksu nauda

J juris maldavs 13.11.2019

Līcītis ir OK, divas reizes mani izārstēja. Sūdzība jau nav par viņa ārstēšanu, bet gan par medikamentu pirkšanu. Nu un? Ja tas darbojas, man vienalga. Nav visiem jābūt vienādiem.

G Grieta Savicka 20.03.2020

Man arī pie viņa bijusi ļoti slikta pieredze. Ārsts neieinteresēts, vienaldzīgs, plēš naudu un divas reizes pārceļ vizīti, jo "netiek". Kad tomēr atnācu tajā dienā, kad viņš "netika", manā klātbūtnē uz telefona zvanu atteica, lai picu ved velāk. (?!) Traģikomiski. Domāju, ka pēc "Aizliegtā paņēmiena" sērijām par laima slimību vismaz beidzot ir nopietns ārsts - taču ne viss ir zelts, kas spīd. Totāli neiesaku...

A Annymm Annymm 02.08.2021

Lauris Līcītis ir domājošs ārsts, kurš paredz visus ārstēšanas riskus un ieguvumus un skaidro to sabiedrībai un pacientam. Tikai PAR Lauri Līcīti!

D Dāvids Sīlis Silis 25.12.2021

Man ir palikušas vislabākās atmiņas par dr Līcīša konsultācijām, labs speciālists, kompetents.., kad būs nepieciešams došos vēlreiz.

G Gulbenietis 25.12.2021

Diez vai tie preparāti ir pilnīgs fufelis, Visdrīzāk, ir tāds variants, kā piemērs. Pieneņu sakni vari izrakt pats. Vari nopirkt izvilkumu aptiekā par vairākiem eur. Var izpētīt visas īpašības un šo zāli jau tirgot, kā brīnumlīdzekli un uzvārīties gan no konsultācijas, gan preparāta. Tie, kas cepjās par to, ka nav čeku - ar čeku tie brīnumi būtu vēl dārgāki.

O Oskars Tolmejs 05.01.2022

Nekādā gadījumā neiesaku šo “ārstu”.

Līcīša bizness ir par lielu naudu piedāvāt uzstūra bagātinātājus. Protams, ka ir cilvēki, kuriem šī “ārstēšana” ir palīdzējusi, bet te ir jāsaprot, ka šo rezultātu varēja sasniegt ar nesalīdzināmi zemākām izmaksām.

Žēl, ka nebiju izlasījis šo sūdzību pirms devos pie Līcīša. Situācija bija identiska tai, kas tiek aprakstītā, ka izstāstot savu sāpi tika norādīts, ka jādodas pie viņa uz privātpraksīt un tur jāturpina ārstēšanā.

Bet pats trakākais ir tas, ka manas kaites par pamatu bija D vitamīna trūkums. Un šajā gadījuma ja es būtu piekritis nāk uz privātpraksi, visticamāk šajos “brīnumlīdzekļos” ko saņemtu par lielu naudu būtu D vitamīns, tādējādi liktos, ka ārstēšana palīdz un es būtu gatavs arī turpmāk piestaigā pie Līcīša, lai tikai kaite pazustu.

O oskars kokozols 05.01.2022

Nekādā gadījumā neiesaku šo “ārstu”.

D Dagnis Kalnins 24.09.2023

Izskatās, ka šajā gadījumā pacients ir ar problēmām. Profesionāls ārsts, kas ir izglābis ļoti daudz cilvēku un kas svarīgāk, nav noindējis ar Big Pharma zālēm vēl vairāk.

D Dagnis Kalnins 24.09.2023

Ļoti labs, profesionāls ārsts, kas neindē cilvēkus ar Big Pharma produkciju. Problēmas šeit ir vairāk pacienta galvā.