www.sudzibas.lv Laura Liepiņa Bojājums, krāpšana

Laura Liepiņa - Bojājums, krāpšana

2018. Gada 16. Novembrī dr. Laura liepiņa man veica pilnu sejas un kakla plastiku. Operācijas laikā ienesa infekciju, kuras rezultātā uz vaiga un kakla izveidojušās izteiktas dziļas rētas. Daktere pret to attiecās diezgan vienaldzīgi. Griezos klīnikā aiwa. Paldies vadībai un darbiniekiem, kas vēl šobrīd labo dr. Liepiņas kļūdas.

La Lailailai 14.10.2019

Iespējama infekcija un/vai slikta audu dzīšana, tāpat kā rētaudu veidošanas biežāk ir atkarīga no pacienta organisma un īpatnībām, cukura līmeņa asinis un vēl 10 un 1 niansēm.

Māra666 14.10.2019

Pirms operacijas tika veiktas visas nepieciešamās analīzes, un daktere tās redzēja! Visus viņas priekšnosacījumus izpildīju. Uztrauc viņas vienaldzība pret notikušo, un nevēlēšanos palīdzēt.

La Lailailai 14.10.2019

Izņemot cukura līmeni, analīzes neko citu nevar redzēt. Individuālas īpatnibas, ar kurām jārēķinās.

Janis Kiselevskis 16.10.2019

Daktere vai ķirurģe?

Māra666 16.10.2019

Plastikas ķirurgs

Ba Bankirsha 16.10.2019

Es ari esmu cietusi no Dr. Liepinas neprofesionalas darbibas,bet neesmu publiski nekur situaciju iznesusi. Ja sudzibas autorei ir velesanas un iespeja -ludzu sazinieties ar mani FB//Ingreta Jansone

Da Dachuks* 07.12.2019

Man veica tauku atsūkšanas operāciju kājām. Ieteica augšstilbiem arī - noticēju.Ārprāta pēcoperācijas mocības, jo operāciju veica vasarā... arī to vajadzēja profesionālam mediķim ieteikt, ka vasarā būs grūtāks pēcoperācijas posms... Viss bija briesmīgi, kājas grubuļainas, bedres... kaut viss, kas jādara pēc oerācijas - tika veikts. Izteicu dakterei savu neapmierinātību - otra operācija... atkal nauda, jo tika ieteikts, ka tagad bik jāpaņem citas zonas... un atkal - ārprāts... Neiesaku dr. Liepiņu... nezinu par sejas operācijām, bet ķermeni viņai neuzticiet...