AtrisinātaLaura Ābola - zagle

Darba devēji neņemiet darba Lauru Ābolu, ja ir bez pieskatīšanas "patstāvīgi" piesavina ietirgoto naudu un kad tiek pieķerta, atkartošos"patstāvīgi", noliedz un raud izgudro prātam neaptveramas pasakas u.t.t., bet kad tiek atbrīvota un vēl samaksāta alga, atzīmēšos nenopelnīta, vēl skraida pa Rīgu un apruna darba devējus, kas viņu ir reāli piedevuši pat samaksajuši nenopelnīto naudu. Neņemiet viņu nekāda ziņā par pavāri, neprot ne gatavot tikai zagt un aprunāt darba devējus, telefonu tagad neceļ, raksta tik sūdzībās.lv, ka viņa super enģelītis, pārējie "mēsli",nožēloju ka nieierosinaju pret viņu krimilāllietu par zagšanu, pažēloju, vairākas reizes, domāju ko tur jaunai meitenei bojat nākotni.

Sūdzība veiksmīgi atrisināta pomodoro 06.06.2016

Sūdzība ir atrisināta pārrunu ceļā, savstarpēji vienojoties, ka atceļam sūdzības viens par otru. Lauru Ābolu neviens netur par zagli un nauda viņai ir izmaksāta, kā rezultātā viņa ir ar mieru atcelt sūdzību pret mani pašu.

P

P pomodoro 21.06.2015

Viņa jau pie mums izdarīja tāpat, apzaga un taisa savas bifeļa acis, neko nezinu. Neaudzināta un lēta zagle.

T tbb 21.06.2015

Pret viņu ir jau ierosināta lieta par necieņas celšanu.

R runcis2 23.06.2015

cik vinai gadu, un kada vina izskatas!?

P pomodoro 25.06.2015

Ap 24 gadu veca, tāda apaļīga.

C Chelsey 27.06.2015

Interesanti ir rakstīt pašam no viena profila šeit gan pašu sūdzību, gan komentāru "viņa pie mums jau izdarīja tāpat"? :D super, būs man vēl viena lieta, ko iedot juristam klāt, redzēsim, kurš kuram ceļ neslavu. :) var jau fantazēt, ka alga patiesībā ir izmaksāta, kaut arī nav, var fantazēt, ka nemāku gatavot utt, pirms tam acīs sakot pavisam pretējo, un arī mistisko pieķeršanu zagšanā, kura tika izdomāta tikai pēc tam, kad jau vairs nestrādāju un ai ai, kā negribējās naudu maksāt. :) rakstīt mēs te varam visu ko, galvenais, ka abas puses paši zinam, kam patiesībā ir taisnība, un tas arī tiks pierādīts, lai cik laika arī tas neprasītu. Darba inspekcijai gan nez kāpēc prasītos papīrus iesnieguši neesat manas lietas sakarā. Diez, ko tā? Kaut kas ne tā, kā vajag papīriņos tomēr? (uz šo nav jāatbild).

C Chelsey 27.06.2015

157.pants. Neslavas celšana

Par apzināti nepatiesu, otru personu apkaunojošu izdomājumu tīšu izplatīšanu iespiestā vai citādā veidā pavairotā sacerējumā, kā arī mutvārdos, ja tā izdarīta publiski (neslavas celšana).
Vēlos likt uzsvaru uz vārdu "nepatiesu". Šajā te ķīviņā iekš sūdzību portāla mēs abi viens otram ceļam neslavu, bet, kurš nu patiesi, kurš nē. :) atbildi mēs zinam abi. :)
Laura.

I indexM 27.06.2015

Pomodoro tu stulbenis :D Uzraksta sūdzību un pēc tam ar to pašu niku izliekas par citu personu :D Acīmredzot viltus sūdzība. Tu gadījumā neesi tas priduraks, kam piederēja Pomodoro picērija Vecrīgā Rolands Orleans? Ja esi tad, kārtējo reizi neesi saviem darbiniekiem samaksājis un tagad cenšās te atkal kādu nomelnot. Esmu strādajis pie ši tipa, neviena patiesa varda no viņa mutes.

Z ziedons500 27.06.2015

Pilnīgi nepatiesa sūdzība no Pomodoro puses..meitene tiek nepatiesi apvainota, jo dara kaut ko, lai tiktu izmaksāta nopelnītā alga..pati esmu bijusi saskārusies ar šo personu - Rolandu.
Arī man netika izmaksāta alga, gaidu vēl joprojām, bet šķiet, ka būs jāiet vien uz darba inspekciju.. :)