Laumas Šneideres notāru kantoris

Pilnigi piekritu ieprieksejai sudzibai. Pie tam vel notre atlaujas kliegt uz klientu un to apsaukat. Karto sava kantori savu pazinu delas, ar tiem loti mili runa, megina ligumus mainit to laba. Pielaiz daudzas kludas sastadot dokumentus.

D

Komentāri (7)

ž Žanete 14.01.2006

Briedes kundze! Pamēģini pati sastādīt dokumentus bez kļūdām, kad Tevi rausta uz visām pusēm, un pie reizes smaidīt katram. "Labi tur, kur mūs nav"....

M marina 13.03.2006

2 raza vipalo oformliat dokumenti u SNEIDERE i oba raza grubeisii osibki,na negrazdanina umudrilas perepisat lauksaimniecibas zeme kas apgrutina[zapret] LIELUPES tauvas josla 0.04km.V JELGAVE zemesgramata v soke.ZAKONI NADO ZNAT,VIKINUTI DENGI 110ls+50 ctob anulirovat pirkuma ligums,a ona v otvet vasi problemi no na takih notarov jest kontora kotoraja razbirajetsa s takimi notarami, nahoditsa ona na VALDEMARA 20-8 SOJUZ SVOBODNIH NOTARIUSOV.PISITE ONI RAZBERUTSA

B BYBY 19.10.2006

Marina linnik...ZAKONUS BŪTU JĀZINA ARĪ TEV. Ja vietējā pašvaldība, kuras teritorijā atrodas nekustamais īpašums, dot atļauju iegādāties jebkuru zemi (a kaut vai lauksaimniecības), tad to arī pārreģistrēs uz nepilsoni vai pat citas valsts pilsoni. Bet lai tādu atļauju būtu tiesības pieprasīt, ir jāuzrāda sastādīts pirkuma līgums. Un ja pašvaldība nedot tādu atļauju, tad tās tiešām ir Jūsu problēmas, jo vispirms pašiem vajadzēja aizvilkt savas pēcpuses un vizmaz painteresēties pašvaldībā vai būs atļauja. Kad klients atnāk un saka, ka gribot noslēgt pirkuma līgumu, notāram nav tiesību viņam atteikt un viņš par to arī brīdina, ka var būt problēmas, jo ne visas pašvaldības dot šādu atļauju. Tā ka paši vien vainīgi esat....Jūs jau visi tagad baigi gudri esat, juristu tagad uzradies vesels bars kā sūdu mušu. Jurista diploms vēl nenozīmē arī jurista domāšanu un likumu izprašanu. Vienu pantu izlasa un jau baigais jurists- HA, HA!!!!

E E.S. 28.03.2008

ByBy.
lauksaimniecības zemi nepilsoņi un citas valsts pilsoņi iegūt mūsu valstī nevar!!!
Pašvaldība nevar dot šādu atļauju, jo likumdošana nosaka, ka lauksaimniecības zemi var iegūt tikai LR pilsoņi.
Lai iegūtu apbūves zemi nepilsonis vai citas valsts pilsonis, ir jāprasa atļauja pašvaldībā.

A Adamsa 15.12.2008

:)) Izrādās tieši Byby ir jurists, kas izlasījis vienu pantu :))

K kristine 12.08.2009

lacplesa iela12. Sia"anfeja"uzlika divus puku podus, ka nevar novieto auto.lidz sim, cilveki lika tur masinas.
Ir tads jautajums, ja dzivollis ir privaizeds, liidz kadaj robezaj iet ipasums?parakstus vinja nevaca.mums griazeis pie jums, ar sudzibam, lai risinatu so problemu?vai vinjai, visapar bija atlauja?

S Sidne 25.06.2015

Labdien! Vēlos arī izteikt savu pieredzi ar attiecīgo zvērināto notāru. Pilnīgi piekrītu par attieksmi. Principā, tiklīdz ienāc pa durvīm iekšā, ir jūtama TEV nelabvēlīga atmosfēŗa. Cien. Šneideres k-dze ir gana augstās domās par sevi. Atļāvās diezgan nekorekti izteikties par mirušo, norādot uz to, ka viņam ir bijuši makten lieli parādi utt. Un te vietā piebilst - vai notāram arī šādas pilnvaras - spriest par citiem un izteikt subjektīvus viedokļus publiski - ir dotas? Pieļauj rupjas kļūdas - tik tiešām. Manā gadījumā - viņas darbības sekas ir visnotaļ bēdīgas. Nākas tiesāties utt. Negatīvas atsauksmes nav laba lieta, bet ir cilvēki, kas tādas ir pelnījuši. LAUMA ŠNEIDERE ir vien no tiem. Labs cilvēks, protams, nav profesija. BET nebūt kaut vai vienkārši cilvēcīgam - tas nu jau ir par daudz..

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes