Latvijas Zverinatu Advokatu padome - Normunds Dinsbergs

Is bedas atstasts, mana mazmeita dzivo anglija, vinai pieder dzivoklis, Rīga, kur tika parauta udens rore , rezultata apluda apaksejais dzivoklis, tika iesniegta prasiba pret mums tiesa, taka man ir ģeneral pilvara no mazmeitas noligu advokatu Normundu Dinsbergu, lai parstav musu intreses tiesa, veicu ari visus maksajumus advokatam, pirmo tiesu uzvarejam, jo advokats piedalijas, otru tiesu zaudejam jo ka izrsdijas advokats tiesa nebija piedalijies..??? Rezultats mums jamaksa tiesas izdevumi, tukstoši cietusam , un advokatam samaksajam par neierasanos uz tiesu? Uzrakstiju iesniegumu advokatu padomei . lai izskata advokata n. dinsberga ricibu, sadu atbildi sanemu, interesanti, visur pilvara dereja, lai veiktu maksajumus advokatam, lai viņu noligtu, ka ari lai iepazitos ar lietas materialiem, bet te peksni lai uzrakstitu sudzibu general pilvara neder? nu ta man 80 gadigai sievietei gaja, gaju pie advokata lai palidz nu jacinas ar pasu advokatu, velak publicesu tiesas spriedumus un citus dokumentus un spridiet pasi.. ko man darit?????

B