www.sudzibas.lv Latvijas vīrieši Latvijas vīrieši ir stulbeņi!

Latvijas vīrieši - Latvijas vīrieši ir stulbeņi!

Gandrīz visi Latvijas vīrieši ir stulbeņi, pierādīts fakts! Meitenes, kas man piekrīt, rakstiet! Vācieši ir labāki!

R

Arī franči ir labi!...

Ausainītis 10.03.2013

Un kādas atsauksmes ir par nigeriem?

Ko nezinu, to nezinu!

Pamēģini, ja iepatiksies-uzraksti!

R Rianna 10.03.2013

Labāk tu pamēģini, šādi eksperimenti ir latviešu vīriešu stilā!

Ausainītis 10.03.2013

Nēģerietes ir tīri foršas meitenes!

Z Zebiekste 10.03.2013

Nigeri ir parak uzbazigi.Bet ja kadai tadus gribas, iesaku registreties www.mobofree.com...tikai iesaku uzmanities no ta sauktajiem skameriem-tur tadu daudz.

H Husim 12.03.2013

rofl, xD, haha, pārbaudīji caur gultu? xD

D Dailis Bezvārdis 13.03.2013

slampas arī Vācijā ir slampas ! Ko lien te, ļurkā uz savu Vāciju pie turkiem !

P pulkvedis 15.03.2013

Vācieši labāki ir tikai tad, ja naudas maks ir biezāks kā latviešu bāleliņam. Gan vāciešu, gan latviešu vidū ir vīrieši lupatas, bet arī Latvijā ir ļoti daudz sakarīgi, sportiski, mīloši, sirsnīgi un inteliģenti vīrieši, piemēram, es, kaut arī man ir tikai 24. :)

Y YoYo 15.03.2013

Neapskaužu to Vācieti vai francūzi, kurš tiks pie šitās "duras" Riannas: DDD
Vienīgā cerība ka vismaz māk labi sūkāt ... galvā zāģa skaidas :DDD

Y YoYo 15.03.2013

To Rianna:
Eu tu gadījumā neesi tā pati apdauzītā, kas te kādu mēnesi ņēmās par un ap Datrospecu Upmali no Saulkrastiem!
Pēc stila un rokraksta nu ļoti līdzīgi, lai neteiktu identiski :DD

J jolanta3 25.03.2013

tik tiesam latvijas viriesi ir stulbeni, komentari to tikai apstiprina.

J jolanta3 25.03.2013

tik tiesam latvijas viriesi ir stulbi un degradejusies, komentari to pierada, arprats.

*Delfinka* 25.03.2013

Rianna...vaina nav vīriešos-bet noteikti tevi!

I inkognito 29.05.2013

sūdzības autore acīmredzot ir viena no tām "godīgajām" latviešu meitenēm, kuras reklamējas tajos pašpārdošanās saitos un grauj latvju meiteņu reputāciju...tak simtiem tūkstoši sludinājumu...kauns.

U uno 29.05.2013

Piekrītu autores viedoklim))))

K Kachis 27.06.2013

Vacieshu kareivji nogalinaja latvieshu strelniekus 2 pasaules kara a tew tik vacietim pasukat interese.. Nodeveja.. Pie sienas tewi un ar dildo
Nodauzit :)

K Kachis 27.06.2013

P.s visi latvieshu dzeki ir slikti jo vinji tevi visi panema prieksa pa apli un tagad vairs latvija neviens naw palicis, tapec tu izdomaji braukt uz vaciju lai tagad tewi vacieshi tur nem prieksaa :D

Aigars31 24.05.2018

kaadu veel apli.. slimnieki nedod.. nevis pa apli.. bez iedzeršanas neko nevar...jampampiņi.. nemāk neķītri runāt... nemāk bučoties.. vispār neko nemāk.. jāmāca kā zīdaiņus... brauc sievišķīgās automašīnās un nelieto labas smaržas.. .. gaumes nav.. taka vistas bez gaiļa

E esunatkales 27.06.2013

Laikam būs izmēģinājusi visus Latvijas džekus, ka zina tadas lietas teikt...