www.sudzibas.lv Latvijas vīrieši kuri krāpj savas sievas! Jau vienreiz piegriezās,šeit būs ko Jums dāmām domāt...

Latvijas vīrieši kuri krāpj savas sievas! - Jau vienreiz piegriezās,šeit būs ko Jums dāmām domāt...

Vienreiz piegriezās, un tā kā man kapitāli ir piegriezies, taisīšu augšā mājas lapu, kur Jūs dāmas varēsiet pēc vārdiem uzvārdiem zināt visu par saviem līdzīvotājiem, no sākuma būs tikai iniciāļi, tālāk tad jau manīs. Savukārt JUMS džekiņi precētie, neprecētie, nafig Jums jālien citu ģimenēs un jājauc tās ārā...Karoče, lūdzu izvairieties no šiem vīriešiem, lūk iniciāļi daži, kas man toč ir izbesījuši, galvenais, ka džekiem tjipa sievas un bērni...WTF!!! Tātad- I.Z. tālāk, A.R, tālāk M.A.- L.K...Turpinājums sekos!!! Lūdzu pievienojaties dāmas!!!

E

P pole 06.12.2011

Laikam esi kada vecmeita kurai ir tads raksturs ka visi beg no tevis prom ;D
tagad visiem kam inicialji ir I.Z., A.R., M.A., L.K. jasatraucas par to ka vinju sievietes nodomas ka shie vinjas krapj ;D

I Inese 21.12.2011

M.D. M.D. M.D. M.D. M.D. M.D. M.D. M.D. un vienozīmīgi 30 gadīgs vīrietis M.D.

S siniveins 13.06.2012

Kokam divi gali-i sievas krapj un sēž saitos, meklē naudas makus un vīri arī sēž.Bet sievietes ir čūskas.Ja reiz iepazīsties, saraksties, nejausi tiecies veikala, jo zini apmēram kur dzīvo un ir mobilais, ka tad ir ok, bet kad oficiali tiecies, tad ja nevari zvaigzni nonest no debesīm, tad nēesi vajadzīgs.

S siniveins 13.06.2012

Kokam divi gali.Ka vieni tā otri krāpj, un tas nekad nebeiksies.Vienkārši žēl ka meitenēm tik maki interesē.Redz sievietes bez makiem neņems sev, bet sievietes džekus ar makiem gan meklē.

I ivetalosiite 11.04.2015

ta iveta ar galvu vispar draudzejas?
skiet ka vina ir ar lieliem putniem.
jo ko gan var izteikt divi burti. SLIMNIECE.
lai vai kaa, likums neatbalsta sada veida lapas.
taa kaa iveta tok laikam ir ar lieliem eergliem.
stulbaa losene.

A arabella343 06.09.2022

Labas ziņas! Sveiki visiem. Mani sauc Arabella, un es ceru, ka visiem bija laba diena. Esmu par to ļoti apmierināts, tāpēc es vēlos, lai visi zinātu, ko pravietis [slēpt]@gmail.com) izdarīja manis un manas ģimenes labā. Man bija laimīga un klusa laulība ar diviem bērniem, kas vecāki par 5 gadiem. Mans vīrs bija pārāk burvīgs un gādīgs. Bet viss kļuva skābs, kad mans vīrs sāka to nolikt malā un atgriezties mājās vēlu vakarā. Es nekad nezināju, ka viņam ir romāns ar citu sievieti, viņš pārstāja pievērst uzmanību man un bērniem. Bija patiesi postoši un sirdi plosoši redzēt, kā mīlestība attālinās no mūsu ģimenes. Es sūdzējos savai draudzenei, kura iepazīstināja mani ar pravieša risinājumu, kas viņai palīdzēja, kaut kad es par to šaubījos, bet, tā kā biju izmisusi, sazinājos ar viņu, izstāstīju visu, teicu, ka viņš palīdzēs glābt manu laulību un atgriezīs manu vīru man 48 stundu laikā. Es to izdarīju un nodrošināju to, ko viņš lūdza, un viss! Mans vīrs kādu nakti atnāca mājās raudādams, atvainodamies. Tas bija kā brīnums, it kā agrāk tas būtu burvīgs. Esmu tik laimīga, ka viņš palīdzēja glābt manu laulību, pateicoties pravieša risinājumam.

Necieš, kad ir risinājums. Jūs varat sazināties ar viņu, izmantojot: [slēpt]@gmail.com)

.Viņš var arī palīdzēt ar sekojošo:

(1) JA VĒLATIES, LAI JŪSU BIJUŠĀ draudzene / DRAUGS ATGRIEZTIES PIE JUMS

(2) Ja vēlaties, lai jūsu laulātais ATGRIEZTIES

(3) JA VĒLATIES TIKT PAaugstināts AMATĀ

(4) Ja vēlaties, lai jūsu vīrietis vai sieviete mīlētu tikai jūs

(5) JA VĒLATIES BĒRNU (sterilu/sterilu)

(6) JA VĒLATIES BŪT BAGĀTS

(7) Ja vēlaties, lai vīrs/sieva būtu tavs uz visiem laikiem

(8) Laulības aizkavēšanās

(9) JA VĒLATIES UZVARĒT TIESAS LIETU

(10) Laulības saistības

(11) JA NESPĒJAT apaugļot SIEVIETI (sterilu)

(12) izārstēt visu veidu slimības

(13) pilnīga HIV/AIDS izārstēšana
Un vēl...

Sazinieties ar viņu tūlīt: [slēpt]@gmail.com).
vari viņam arī rakstīt ar šo whatsapp numuru..+2348073001706.