Latvijas Valsts - zog

Ko lai saka, ja pašu valdība apzog mūsu bērnus???!!! Rīgas dome piešķīra bērniem pabalstus 50 ls apmērā, kurus sociālā nodaļa ierēķina kā ienākumu un pieskaita pie pārtikai domātās naudas ... un kur tad ir šī naudiņa????? viņas nav!!!par novembri mūsu valsts ir aizmirsusi to izmaksāt, , bet tie ir veseli 50 ls !!! trūcīgai ģimenei nav kur aizņemties naudu maizei a mūsu ierēdņiem par to ne silts ne auksts...ja jau mūsu valsts apzog tos kas ir vismazāk aizsargāti ... ar kādām tiesībām viņi var tiesāt citus zagļus?????

M marijazeltina 02.12.2010

PIRMAIS panem no sociem lemumu OTRAIS panem lapu un uzraksti ka vis bija ar visiem vardiem uzvardiem TRESAIS brauc uz labklaibas ministriju riga skolas iela 25 un iesniedz kanceleja BET VISAM JABUT DIVOS EKSEMPLAROS ORIGINALS TEV KOPIJAS VINIEM UN UZ ABIEM JABUT ZIMOGS PIENEMTS un savas problemas aizmirsisi un kads mekles jaunu darbu

P PulkvedisAlnis 09.12.2010

tiešām!

A aelita 22.02.2011

un atkal tas pats murgs!!!

T ToAelita 22.02.2011

Pēc www.kasjauns.lv datiem Latvijā diennaktī nomirst vidēji 30 cilvēki, toties 2009 gadā uz ārzemēm adoptēti (pārdoti) 8709 bērni.Jūs visi šai valstij esat lieki.Paredzēts izdzīvot ir tikai apmēram 500 bagātnieku ģimenēm.