Latvijas Valsts - Slikts serviss

labdien.. kā jau daudzviet manu ik uz soļa - reklāmās, valts televīzijā , vispopulārākajos laikrakstos un daudz kur citur varētu to saukt par analfabētismu.. piemērs - Shell uzpildes stacija Ēsiet laipni gaidīti"vai aicināti bet nav svarīgi . nav pareizi . lūk pielietojums kā ir pareizi esat vai esiet lietojums
diemžēl šādas un citas kļūdas nepartraukti ir ne tikai valts iestādēs strādājošajiem jo ir nekompitence airadīt luzņēmumiem valodas kropļošanu no esošajām struktūrām . LTV ļoti bieži sastāda nepareizi teikumus un ziņa izklausās kā divklasnieka šļupsts ..nu problēma jau ir padomju laiku izglītības politikā.. lai arī skolnieks mācās labāk bet itkā slikti uzvedās pedagoga prāt viņš tiek izmests no klases vai skolas jo apvainojis ak vai skolātāja godu un cieņu.. un tāda attieksme jau pastāv vienmēr un pastāvējusi .. , tapēc mūsu valstī strādā labi uzvedušies analfabēti un ļoti audziem izglitiba ir iegādāta par maksu .. lūk pie tā noved lepnība- kuru reklamē alus reklāmās.. analfabētu bars . vēl piemērs ar vārdu Dzimis un Piedzimis... visi bērni tikai un vienīgi dzimst un arī pagātnes formā dzima un tik maina ziņās tos vārdus.. piedzima dzima.. dzima piedzima...klausos un mēms.-- nevar novilkt 20 sekunžu ziņu vienmērīgi. ne kā pajols ... tiešām izklausījās ļoti ""profesionāli"" un katru dienu nemitīgi.. nepārtraukts muļķis visapkārt.. debīliķis ..