www.sudzibas.lv Latvijas valsts radio un televīzijas centrs / Elektroniskais paraksts Krāpšana, meli, pakalpojuma nesniegšana, vienaldzība

Latvijas valsts radio un televīzijas centrs / Elektroniskais paraksts - Krāpšana, meli, pakalpojuma nesniegšana, vienaldzība

Pilnīgi neuzticams valsts uzņēmums, kurš piešķir, apkalpo un sniedz it kā pakalpojumus, kurus reklamē sevi kā stabilu un drošu, taču tie ir meli, jo jau kārtējo reizi no viņu puses netiek sniegts pakalpojums. Pat vēl vairāk, elektroniskais paraksts, eparaksts mobile uzrada ka neeksistē. Pats no sevis pārstājis darboties, aplikācija mobilajā uzrāda eroru. Vēl ne tik sen tika sūtīti svarīgi dokumenti ar parakstu nebija problēmas, taču sazinoties ar šī uzņemamu darbiniekiem saņēmu atbildi ka visam jādarbojas un bla bla bla un t. T. Parādīju skrīnšotu tad šie tikai sarosījās, dievojoties ka vajadzējis mainīt-pagarināt līgumu savā profilā, taču kad tur biju neeļas divas iepriekš nekas tāds tur neuzrādījās ka būtu veicamas izmaiņas. Pavaicāju kāpēc netika tad brīdināts ar sms uz mobilo vai uz norādīto e-pastu, saņemu atbildi ka notiekti ir e-pastā paziņojums, tacu to es parbaudu ik dienas, un nekāds paziņojums nav bijis no viņu puses. Tika pārbaudīts arī spama vietne taču tur arī nekā nav. Tātad melo ka viss darbojas un ka kaut kas ir ziņots. Taču sūdzības misija ir attiecīgi šada-patreiz atrodos ārzemēs un attiecīgi doties pie viņiem uz ofisu iespēju nav nekādu lai tiktu galā ar radušos situāciju. Pats galvenais jau tas, ka man steidzami ar e-parakstu jāsūta dokumenti un pieteikumi, kurus nevar atlikt, tāpat arī skar finansialās puses. Un ar šādu vienaldzīgu rīcību kā rīkojas šis valsts kantoris nav pieņemami. Piebildīšu, ka nelietoju bankas pakalpoujumus un id karte man arī nav, jo pilnīgi pietiekoši bija visu laiku ar e-paraksta vietni un mobilā aplikāciju. Īsāk sakot šis gadījums no šī valsts kantora puses ir nodarījuši kaitējumu gan darbā gan finansiāli. Un nav jau arī pirmā reize kad viņiem nogājis greizi ir, taču šāds gadījums piedzīvots pirmo reizi. Pats valsts kantoris neko pat nedara-iesaka aplamas darbības veikt, piemēram, iet savā profilā lai gan tam vajag e-parakstu! Cerams, ka tiesībsargājošie darbinieki pievērsīs viņiem uzmanību. Noteikti, ka neesmu vienīgais kuram šāds gadījums, ņemot vērā ka viņu lapā ir uzrādīts ka pārslogoti ar zvaniem.