Latvijas Valsts ceļiem - Pret putekļiem!

Labdien, lūdzu rast iespēju apstrādāt grantētu ceļu pret putekļiem, jo mājas atrodas ļoti tuvu ceļam. Notiek ceļa remonts un tiek vests grants ar lielām mašīnām un putekļi nāk virsū, to es saprotu darbs ir jādara, bet mēs smokam nost! Lūdzu palīdziet! Ceļa posms Auce - grīvaiši, Saldus novads, mājās Stiebriņi, dižceriņi, ventiņi un Kurpnieki. Ar cieņu daiga ļutkus

S Suitfree 15.04.2022

Jus pasi varat nelielu gabalu pie majam apstradat ar udeni citadi nekas nenotiks

M Monta Dozberga 17.10.2023

Dundagā ...No Dundagas uz Tiņģeri vienkārši drausmīgs ceļš,bedres pie bedri cilvēki brauca pamīšus nu pat tas vairs nav iespējams..mašīnas vienkārši lauž kopā.par ko maksā ceļa nodokli katru gadu ?jūs aizbraucat un uzmetat aci kā var tur vispār pabraukt.bedres asas,dziļas.bedre pie bedres.tur vairs nav kur sprukt..