Latvijas Valdība - Невылет

Хочу выразить своё негодование "законами" по - латышски!!! Законодатели - жрущие, пьющие и развлекающиеся за счёт налогоплатильщиков!!! На вас лежит ответственность за глупые необоснованные изменения в законодательстве и просто за слёзы моего ребёнка. Вкратце повесть... 2 месяца назад мною через интернет были заказаны авиабилеты на две персоны - пенсионера 70 лет, моей мамы и девочки 11 лет, моей дочери. Были сверены и проверены все документы, включая доверенность на ребёнка, оплачена дорога, приближалось время вылета и... Звонок в 7. 45 из риги от моей мамы... Не пропущена за кардон в виду чрезмерного срока годности паспорта. Слушайте, дорогие мои законодатели... Может начнём издавать законы 2008 года и оповещать об изменениях как - то обществу??? Почему на официальных сайтах авиокомпаний ничего об этом не было написано, почему проверяя действительный паспорт гражданина латвии нужно ствавить под сомнение его мировую недействительность. Скажите мне, дорогие рьяные служки "народа", какой пенсионер в латвии способен прожить до 110 лет??? Кому в голову пришло указать такой срок годности в 50 лет??? Назовите мне причину, почему паспорт нужно менять для выезда за границу? Ни один официальный сайт причины не указывает и если взять в расчёт, что пострадавшими являются пенсионеры, стало быть есть всего две причины "придумать" закон: А) пополнить государственный бюджет, Б) изначально не выпустить последних магикан из страны.А теперь о главном... Испытала шок я, мама невидевшая свою дочку 4 месяца, опять же не по своей воли - уехала за границу зарабатывать деньги, чтобы мой ребёнок мог получить только необходимое, довели не только пенсионера до ручки, но и ваше будущее... Вряд ли моя дочка забудет ваше рвение и когда - нибудь окажется вам благодарной за пару минут унижения, шока и разрушения мечты - увидеть собственную маму. Кто виноват??? Кто возместит потери???Мой случай не был единственным, не прошли регистрацию многие пассажиры. У меня просьба... Если вы слышали о таких происшествиях, сообщите мне на скайп (Amarillis - milari), а заодно и помогите найти нужных людей, которые бы мне помогли оформить претензию в соответствующую инстанцию.

U

A aktā 13.11.2010

Bet varbūt labāk nedzīvot Latvijā- valstī, kuru jūs tā ienīstat? Ne jūsu mātei ne meitai ne jums pašai?

T To Ferratum 13.11.2010

M da...!K sozeleniju y nas takoj bordak.Eto majo mnenije tolka - to wto net domawnej stranice airport informacija eto vinovata kompanija.Ja dumaju wto vam nado pisak zojevlenija Klientu patērētāja tiesību instancē( instancija potrebitelja), pyst oni rassmatrivajet vawy zaloby.Glavnoje Yliki wtob y vas bilo.S Yvazenijem i yda4i vam.

p.s Izvenajys za gromatiky russkova jazika.:)

T To Ferratum 13.11.2010

"Patērētāju tiesību birojs" wot tak pravilna Marina nazivajetsa instancija kuda vi dolzni zajevlenije pisak.

V v 13.11.2010

KAutkā tak nauda no iedzīvotājiem ir jāvāc... NU re un uz pasēm izdomāja uzvārīties.

L Lo 14.11.2010

Marina, mums visiem no sirds žēl, ka ar jūsu ģimeni šitā atgadījās, taču ja jūs vēlaties norādīt citu kļūdas, varbūt sāciet ar savu kļūdu labojumu un uzrunājiet valsts auditoriju valsts valodā. Ja jūs tā darīsiet, tad visi redzēs, ka jūs cenšaties...un par to visi bez izņēmuma jūsu dēļ desmitkārt centīsies...no sirds. Varbūt sāciet ar virsrakstu latviski...pirmajā reizē...un jums uzreiz būs daudz draugu...visa valsts...tikai par virsakstu...pamēģiniet...ir vērts...

O O 14.11.2010

LNT nesen tieši par pasēm runāja, un visu smalki stāstīja.Ja jūs interesētos par valsts dzivi, un prastu latviešu valodu, tāda preoblēma nebūtu gadījusies.

A Aleksa 17.11.2010

Sasodīts, cilvēks jums padomu prasa, bet atbildē dzird morāli par valsts valodu!!! Ja nepatīk-nelasiet.

T toAleksa 17.11.2010

"законами" по-латышски!!!
VIENA NO AUTORES PIRMAJAM FRAZEM.PA MUTI TADAI, NEVIS PADOMU...

J Juris 17.11.2010

7 x izlasīju- Ko tā vecene sr šito gribēja pateikt. Saprotu, ka it kā viņa gribēja lai viņu izdrāž, beigās it kā atkal ka nē- bet tika pie tā 7 gadīgā bērna negribētas grūtnicības rezultātā.
Nu un? Ko mums tagad darīt ar to mauku?
Neko nesaprotu ...
Ko viņa grib... lai bērnu audzina, laiž skolā turpat Slokā un audzina par labu cilvēku i viss

T toYou 17.11.2010

Urla tu esi( gadas ari starp latviešiem) .Tas ka acīmredzot nesaproti krievu valodu ir kauns, un tad labak pakluse.Tikai urlas knapi vienā mēlē prot saprasties.Normali cilvēki zin vairākas valodas.

E ELvi 20.11.2010

Pa celu atlauts braukt tikai no 12 gadu vecuma. Jabut klat velosipeda apliecibai vai jebkura mehaniska transportlidzekla vaditaja apliecibai.
Jabrauc viena rinda, iespejami tuvak brauktuves labajai malai. Netraucejot gajejus, atlauts braukt pa nomali un pa ietvi.
Aizliegts vadit velosipedu, ja alkohola koncentracija asinis parsniedz 0, 5 promiles.
Aizliegts braukt pa celu, ja tam blakus atrodas velosipedu cels.
Aizliegts braukt pa atrgaitas celu.
Dzivojama zona, daudzdzivoklu namu pagalmos, degvielas uzpildes staciju un stavvietu teritorija gajejiem un velosipedu vaditajiem ir prieksroka, tacu viniem aizliegts nepamatoti traucet citu transportlidzeklu brauksanu.
Vietas, kur brauksanas trajektorijas krustojas, pat ja velosipedu vaditajiem ir prieksroka, tie drikst turpinat braukt tad, kad tie novertejusi attalumu lidz transportlidzekliem, kas tuvojas, ka ari novertejusi to brauksanas atrumu un parliecinajusies par drosibu.
Nogriezties pa kreisi vai apgriezties brauksanai preteja virziena gan apdzivotas vietas, gan arpus apdzivotam vietam velosipedu, vaditajiem atlauts tikai no brauktuves labas malas, dodot celu taja pasa virziena un pretim braucosajiem transportlidzekliem. Iznemot, ja apdzivotas vietas brauksanai pa kreisi iekartota atseviska brauksanas josla, nogriezties atlauts no sis joslas labas malas.
Ja velosipeda vaditajs brauc pa celu taisna virziena, un kads cits transportlidzekla vaditajs nogriezas pa labi vai pa kreisi, neatkarigi no ta, vai tas ir krustojums vai iebrauktuve blakus teritorija, velosipedu vaditajam ir prieksroka.
Drosas Brauksanas Skolas noverojumi liecina, ka biezi so noteikumu neievero parejie vaditaji. Tapec velobraucejam sadas situacijas jabut loti verigam un uzmanigam!

Ipasi svarigi ir atcereties, ka vietas, kur arpus krustojumiem velosipedu cels skerso brauktuvi un celu satiksme netiek reguleta, velosipedu vaditajiem jadod cels transportlidzekliem, kas brauc pa skersojamo celu. Seit velosipedu vaditajiem nav prieksroka!!!
Diennakts tumsaja laika (vai nepietiekamas redzamibas apstaklos), braucot pa brauktuvi vai nomali, velosipedam priekspuse jabut iedegtam baltas gaismas lukturim, bet aizmugure – sarkanas. Drosas Brauksanas ekspertu priekslikums, lai velosipeda vaditajs butu vieglak pamanams – vajadzetu valkat gaismas atstarojosu vesti vai lietot atstarotajus.
Berni uz velosipeda:

Dzivojamas zonas un daudzdzivoklu namu pagalmos berniem neatkarigi no to vecuma braukt ar velosipedu atlauts patstavigi.
Braukt ar velosipedu pa brauktuvi vai nomali pilngadigas personas pavadiba atlauts berniem, kas nav jaunaki par septiniem gadiem. Berniem saja gadijuma jalieto aizspradzeta aizsargkivere.

M Marina 23.11.2010

Latvieshi, Juus esat vienreizeeji!!! Es pati esmu latviete! Dziivoju Anglijaa, lai mani radi nenomirtu Latvijaa. Latvijaa vairs dziivot nevar, jo ta domaataa tikai nacionalistiem un vienkaarshi negodiigiem cilveekiem, kam vairs nav kauna pazemot tautu (es nerunaaju par tautiibaam, es visumaa domaaju!). Es negribu runaat par latvieshu valodu... Kauns!!! Latvijaa jaarunaa angliski, bet te, Anglija, es briivi runaaju latviski, krieviski, dazhreiz angliski un galvenais... MAN TE DOT IESPEEJU STRAADAAT!!! Skolaas ir latvieshi skolotaaji, lai latvieshu beerni vareetu ljoti eerti iejusties anglju videe. Ko dara latvijas valdiibaa, lai cilveekam nevajadzeetu domaat par maiziiti??? Urla ir taa, kura nesaprot savu lomu latvijas viduu!!! Mauka ir taa, kura paljaujas kaut kam briivpratiigi, bet es esmu viennozimiigi CILVEEKS! Ljemjet ko gribaat, bet es gribu dziivot LABI!!!

P.S. atvainojiet, ka nevaru izmantot latvieshu valodu originalaa veidaa:-))))))))

A aelita 24.02.2011

Latviešu tautai raksturīga iezīme .. ko nav noknābis cits to noteikti ir jānoknābj ... man kauns ka jūs esat latvieši ... un tu You noteikti neesi latvietis jo parakstie svešā valodā ... ja nu vienīgi pārdevies amerikāņu slampa... mīļie latvieši šī tak ir mūsu zemīte par kuru tik slikti runā..., man sāp ka par to ir jādzird slikts, bet...Bet par tiem antitautiešiem kas te rej man ir simtreiz lielāks kauns...secinājums- latviešiem ir sveš vārds-LĪDZJŪTĪBA..

T ToAelita 24.02.2011

Ne tu, ne tavi bērni ši valstij nav un nebūs vajadzīgi!

A aelita 25.02.2011

Tu maldies būsim vajadzīgi, pat ļoti būsim ... ja nebūsim mēs nebūs ari valsts ... Bet ir jautājums vai mēs gribēsim būt...vai atradīsim to vērtibu kuras dēļ ir vērts būt...vai atradīsim tos īstos vārdus ar kuriem pārliecināt mūsu bērnus ka šī valsts ir jāmīl ...un vai mums pietiks spēka pašiem...bērni nav muļķi un uzdod pat ļoti gudrus jautājumus...kā ieskaidrot bērnam : mīli to kam tu esi pie vienas vietas...
Un tie kas te tēlo bravūru, īstenībā paši nevienam nav vajadzīgi tāpēc jau te rej ...

I Ieva 19.03.2011

Urlas nebūs vajadzigi!