www.sudzibas.lv Latvijas Valdība Katastrofāls stāvoklis nodarbinātībā, trūkst strādnieku, izlaista tauta.

Latvijas Valdība - Katastrofāls stāvoklis nodarbinātībā, trūkst strādnieku, izlaista tauta.

Labdien,
gribu pasūdzēties par Latvijas valdību.
Viņi neko nedara lai uzņēmējiem būtu darba spēks

Tauta ir totāli izlaista, cilvēki tā vietā lai ietu strādātu labāk sēž uz bezdarbnieka pabalsta.

Nu nav tā ka uzņēmēji nemaksā algu. Cilvēks kurš kaut ko prot izdarīt, var nopelnīt 1000 EUR un vairāk. Ko tad sanāk ka jāmaksā 5000, 10000 EUR / mēnesī var darbu kur cilvēkam nav nācies 4 - 5 gadus mācīties?
Uz maniem sludinājumiem kur piedāvāju nopelnīt 800 - 1300 EUR / mēnesī uz rokas pat neviens nezvana.

Es protams nerunāju par tiem kadriem kuri ir de**** un neprot lasīt, skaitīt, sarunāties