www.sudzibas.lv Latvijas Treneru tālākizglītības centrs Slikti apstākļi kursa darbu aizstāvēšanai

Latvijas Treneru tālākizglītības centrs - Slikti apstākļi kursa darbu aizstāvēšanai

Galvenā problēma ir tā, ka kursa darbiem nav kuratoru. Jāmeklē pašam vadītājs, jābūt cilvēkam ar B kategoriju.

Kursa darbs jāveic saskaņā ar nosūtīto veidni. Bet vadītājs savā darbā ar to nesaskaras, nav konsultāciju, lai uzdotu jautājumus. Ja kaut kas nav skaidrs, iestāde saka: skaties lekcijas. Un lekcijās ir vispārīgas lietas, kas bieži vien ir neskaidras, kā tās attiecas uz konkrētu situāciju.

Rezultāts ir tāds, ka aizstāvēšanās laikā var teikt, ka daudzas lietas nav kārtībā, bet kā tieši to labot, nav skaidrs. Ja jums neizdodas 2 reizes, tad atgriezieties pēc gada.