www.sudzibas.lv Latvijas Tiesību centrs Tikai sliktas atsauksmes

Sis Latvijas tiesību centrs - Tikai sliktas atsauksmes

Vakar pameklēju vecajā labajā māmuļā googlē atsauksmes par savu bijušo darba devēju SIA LATVIJAS TIESĪBU CENTRS un tā juristi Nadeždu Kļimoviču.
Biju pārsteigta, cik daudz negatīvas informācijas atradu. Parasti, kad šeit vai kādā citā mājaslapā tiek ievietots kāds negatīvs pastāsts par konkrētu uzņēmumu, tomēr ir vairāki diskusijas dalībnieki, kas dalās arī savā pozitīvajā pieredzē, tādējādi it kā izlīdzsvarojas - vienam patīk, otram ne, bet mēs jau zinām to teicienu par māti, meitu un kleitu. Taču par šo uzņēmumu... tikai negatīvas atsauksmes - gan no klientu, gan darbinieku puses, pat no tiem cilvēkiem, pie kuriem Nadežda griezusies kā kliente... Laikam viņa vienkārši tāds cilvēks un mainīt tur ko nav iespējams, vien brīdināt citus.
Īstenībā mani googlē parakņāties ierosināja kāds vakardienas telefonzvans no vienas meitenes. Šī meitene bija ievietojusi internetā sludinājumu, ka meklē juristes darbiņu, un uz viņas sludinājumu atsaucās Nadežda Kļimoviča no Latvijas tiesību centra, piedāvājot viņai darbu. Meitene intereses pēc pameklējusi internetā informāciju par potenciālo darba devēju, un šausminājusies par atrasto informāciju. Tā kā daži no n-tajiem komentāriem bija arī mani un vienā no tiem biju ievietojusi savu tel.Nr., viņa sazinājās ar mani, lai izstāstu savu pieredzi. Pastāstīju un norādīju, ka tā jau tikai mana pieredze, varbūt viņai šodienas apstākļos der pamēģināt, varbūt varēs sastrādāties, varbūt Nadežda mainījusies un sapratusi savu negodīgo rīcību.. Tomēr meitene norādīja, ka laikam tomēr nemēģinās, jo mana pieredze nav vienīgā šāda pieredze, turklāt viņa negrib strādāt par velti un būt atbildīga par klientu krāpšanu un naudas izspiešanu.
Katrā ziņā prieks, ka vismaz vienam cilvēkam šāda veida diskusijas palīdz izvairīties no negodīga darba devēja vai vismaz sagatavoties tam, kas viņu tur gaida. Ceru, ka meitene man pastāstīs, kā viņai iet, ja viņa tomēr piekritīs pieņemt darbiņu. Katrā ziņā - ja ar viņu izrīkosies tāpat, kā ar mani, varbūt būs vēl viena lieciniece tiesā pret SIA LATVIJAS TIESĪBU CENTRS un Nadeždu Kļimoviču.
Sūtot bijušajai darba devējai vispirms pieprasījumu izmaksāt man darba samaksu, pēc tam pirmstiesas brīdinājumu - abas reizes paziņojumus par saņemšanu parakstījušas citas meitenes, tā kā secinu, ka darbinieču maiņa turpinās. Tā kā joprojām man ir svarīgi savākt pēc iespējas vairāk liecinieku un pierādījumu pret šo negodprātīgo darba devēju, aicinu meitenes dot man ziņu [slēpt]@inbox.lv), ja Jūsu pieredze ir tik pat bēdīga, kā man. Varbūt pret viņu varam pat cīnīties kopā :)
Savukārt, ja kādam ir pozitīva pieredze, aicinu arī to izteikties - kas zin, varbūt velns nemaz nav tik melns, kā viņu mālē.

K

B Bez vārda šoreiz 11.10.2010

Piekrītu autoram. Pati nosūtīju CV un motivācijas vēstuli uz Latvijas Tiesību centru, vadoties pēc viņu mājaslapā publicētā aicinājuma. Lai gan tur norādīts, ka it kā brīvu vietu nav, man šīs firmas juriste Nadežda zvanīja jau trešajā dienā un aicināja uz pārrunām. Kad norādīju, ka laika taupības dēļ tomēr vēlos precizēt, vai viņa man var piedāvāt motivācijas vēstulē minēto atalgojumu 400Ls, man tika sniegta strupa atbilde, ka telefoniski šo nerisināšot, jāiet uz vietas, taču lika noprast, ka viņa meklē lētāku darbinieku. Lieki piebilst, ka saruna notika krievu valodā. Tā arī uz pārrunām neaizgāju, jo par 200Ls strādāt juristes darbu nevēlos.
Pēc kāda laika radās nepieciešamība iztulkot bērnam dzimšanas apliecību, tāpēc izvēlējos viņas biroju kā tuvāko mājām. ierados un biju pateicīga intuīcijai, ka tur neaizgāju strādāt. Latvijas tiesību centra birojs ir maza istabele diezgan šaubīgā Marijas ielas namā. Un nekādi "mēs" tur nebija, sēdēja viena pati sieviete ar taukainiem matiem (cik sapratu pēc runas stila tā pati juriste, kas man zvanīja, izrādās, ka viņa ir arī tulks) un lauzītā, ļoti lauzītā latviešu valodā skaidroja vienam jaunam vīrietim par maksātnespējas procesu, man lika koridorī pagaidīt. Tā kā pati esmu juriste, man ir zināms šis konkrētais jautājums, tāpēc tur stāvēdama šausminājos par viņas neprofesionalitāti. Stāstīt tādus brīnumus! Kādas 5 minūtes paklausījos, bet tad devos prom. Nebiju gatava uzticēt sava bērna dokumentu tulkošanu sievietei, kas stāsta, ka maksātnespējas process netiks izbeigts, ja cilvēks zaudēs darbu un vairs nevarēs segt izdevumus, ka tas nekas, ka tikko pārdoti visi brīvie īpašumi, ka nekādu problēmu, ka sieva līdzaizņēmēja, viņai automātiski arī dzēsīšoties saistības. Ārprāts! Arī es esmu darījusi daudz ko naudas dēļ, bet atšķirībā no konkrētās juristes es nekad neesmu uzņēmusies lietas, kurās neesmu kompetenta, un nekad neesmu melojusi klientam.

H h7 10.01.2011

Paldies Kristīnei par brīdinajumu. Šodien izlasīju ss.lv jaunu darba sludinājumu par vakanci Latvijas tiesību centrā. Mājaslapa tiešām ir izveidota tāda, it kā tur strādātu profesionāla cilvēku komanda, tādēļ vēlējos jau sūtīt cv, bet labi, ka atradu šo Kristīnes brīdinājumu neiet strādāt pie šīs kundzītes.

S sūdzos 25.01.2013

Vai tiesa jau bijusi? Vai taisnība uzvarēja?