www.sudzibas.lv Latvijas Tālrunis Solijuma nepildīšana un krāpšana

Latvijas tālrunis - Solijuma nepildīšana un krāpšana

Sveiki!
Ja jums ir piedāvājums no šī uzņēmuma ļoti ieteiktu 10x padomāt un iegūt vairāk informācijas par viņiem. Es sava uzņēmuma vārdā noslēdzu līgumu uz gadu par 410 eur. Tur bija solīta ka izveidos baneri, ka ievietos visos mūs īpašā vietā mūsu uzņēmuma kategorijā. Būsim lietuvas lapā. Būšot ļoti liels apmeklētāju skaits. Visu līguma "burvju trikus" kā palielināt klientu apmeklējumu mūsu mājas lapai nerakstīšu. Bet - viss ko viņi neaizmirst ir tikai rēķina piestādīšana, jo biju sadalījis to 4 daļās. Sūtot viņiem bildes - tās pazūd. Tam kam sūtu nepareizi, jāsūta citiem. Ja kas paši varam to izdarīt ja neviens ne ko nav izdarījis. Izrādījās ka es neesot ierakstījis pareizu e-pastu tāpēc ar mani neviens kopš noslēdzām līgumu nav varējis sazināties. - to viņi man atklāja pēc līguma beigām. Jautājums jums un latvijas tālrunim - kā tad rēķinus jūs tik precīzi atsūtījāt uz pareizo adresi? Kā jūs tik precīzi uzzvanījāt kad līgums bija beidzies. Pilnīgi nekas netika izdarīts no tā ko šis blēžu kantoris solīja. Pēc līguma beigām katru dienu zvanīja un atkal solīja ka tagad gan būšot labi. Viņi laikam domā ka pārējie ir ar tādām garām un pelēkām ausīm. Pārbaudot statistiku un arī apvaicājot klientus kā viņi mūs ir atraduši neviens nav no aptaujātajiem izmantojis zl.lv - latvija tālrunis pakalpojumu. Ļoti es sev es pārmetu ka iekritu uz šādu piedāvājumu. Šo naudu varēju daudz efektīvāk izmantot. Bet par kursiem ir jāmaksā. Vēlos lai jums šie kursi nebūtu jāatmaksā un iegūtu zināšanas no citiem bez maksas.
Lai veicas! Uz latvijas tālrunim novēlu saprast ka klients nav tikai līdz tam brīdim vajadzīgs, kamēr ar to ir noslēgts šis līgums, kuru praktiski nav iespējams lauzt!

Tu Turkey901 30.05.2019

Klienti meklē informāciju par uzņēmumiem google meklētājā, kur arī parādās šie katalogi/ telefongrāmatas.
Primāri google adds reklāma ir pati efektīvākā šajā situācijā, taču tā ir ļoti dārga, ja biznesa niša ir pārpildīta ar piedāvājumu un konkurence ir sīva.
Sekundāri tiek izvēlēti katalogi kā zl, 1188, uc.
410 Eiro budžets uz gadu ir ļoti mazs, tas varētu būt uzņēmuma nedēļas reklāmas budžets, tāpēc par diži lielu atdevi arī nav ko cerēt.
Tie ir būtu +/- 10-15 Jūsu lapas apmeklējumi mēnesī, no kuriem 1-2 varētu būt potenciāli klienti, pārēji random interesenti!

Re Renārs Griķis 30.05.2019

Piekrītu ka par reklāmu 410 nav liela summa, bet par neko 410 tas ir daudz

Tu Turkey901 30.05.2019

Par 410 Eiro Jūs nopirkāt noteiktu pozīciju/ rindiņu viņu katalogā, meklētājāt Jūs bijāt atrodams pēc atslēgvārda, jo augstāka vieta, jo lielāka summa jāmaksā, tātad Jūs saņēmāt to, ko pasūtījāt, bijāt atrodams, kam tas bija vajadzīgs un interesanti!