www.sudzibas.lv Latvijas Tālrunis Solijuma nepildīšana un krāpšana

Latvijas tālrunis - Solijuma nepildīšana un krāpšana

Sveiki!
Ja jums ir piedāvājums no šī uzņēmuma ļoti ieteiktu 10x padomāt un iegūt vairāk informācijas par viņiem. Es sava uzņēmuma vārdā noslēdzu līgumu uz gadu par 410 eur. Tur bija solīta ka izveidos baneri, ka ievietos visos mūs īpašā vietā mūsu uzņēmuma kategorijā. Būsim lietuvas lapā. Būšot ļoti liels apmeklētāju skaits. Visu līguma "burvju trikus" kā palielināt klientu apmeklējumu mūsu mājas lapai nerakstīšu. Bet - viss ko viņi neaizmirst ir tikai rēķina piestādīšana, jo biju sadalījis to 4 daļās. Sūtot viņiem bildes - tās pazūd. Tam kam sūtu nepareizi, jāsūta citiem. Ja kas paši varam to izdarīt ja neviens ne ko nav izdarījis. Izrādījās ka es neesot ierakstījis pareizu e-pastu tāpēc ar mani neviens kopš noslēdzām līgumu nav varējis sazināties. - to viņi man atklāja pēc līguma beigām. Jautājums jums un latvijas tālrunim - kā tad rēķinus jūs tik precīzi atsūtījāt uz pareizo adresi? Kā jūs tik precīzi uzzvanījāt kad līgums bija beidzies. Pilnīgi nekas netika izdarīts no tā ko šis blēžu kantoris solīja. Pēc līguma beigām katru dienu zvanīja un atkal solīja ka tagad gan būšot labi. Viņi laikam domā ka pārējie ir ar tādām garām un pelēkām ausīm. Pārbaudot statistiku un arī apvaicājot klientus kā viņi mūs ir atraduši neviens nav no aptaujātajiem izmantojis zl.lv - latvija tālrunis pakalpojumu. Ļoti es sev es pārmetu ka iekritu uz šādu piedāvājumu. Šo naudu varēju daudz efektīvāk izmantot. Bet par kursiem ir jāmaksā. Vēlos lai jums šie kursi nebūtu jāatmaksā un iegūtu zināšanas no citiem bez maksas.
Lai veicas! Uz latvijas tālrunim novēlu saprast ka klients nav tikai līdz tam brīdim vajadzīgs, kamēr ar to ir noslēgts šis līgums, kuru praktiski nav iespējams lauzt!

R Renārs Griķis 30.05.2019

Piekrītu ka par reklāmu 410 nav liela summa, bet par neko 410 tas ir daudz

I Ieva Bauere 02.07.2019

Ņemiet vērā šīs sūdzības! Parastākie krāpnieki.

A Ainārs Ašaks 17.12.2020

Es arī š.g.2020.g februārī pēc viņu piedāvājumā noslēdzu līgumu par 400 EUR uz gadu par reklāmu caur google.pec mēneša sākas Covid 19 pandēmijas un ar MK noteikumiem visi pasākumi atcēlās , nekas nenotiek reāli ...reklāmai šajā gadījumā ir bezjēdzīga ! Vasaras mēnešos kad bija atļauts visās sestdienas notika pasākumi , bet visi bija mani iepriekšējie klienti...no SIA Latvijas Tālrunis reklāmas nebija pat neviena zvana, ne piedāvājumā.. ! Nevienam neiesaku slēgt līgumus ar šiem blēžiem ! No novembra atkal dēļ Covid 19 pasākumi aizliegta, bet klienta par reklāmu jāmaksā vairāk kā 30 EUR mēnesī par viņu reklamu...telemarketinga krāpnieki !