www.sudzibas.lv Latvijas Tālrunis Krāpšana, nekvalitatīvs serviss

Latvijas Tālrunis SIA - Krāpšana, nekvalitatīvs serviss

Labdien! Nekāda gadījuma neieteikšu saistīties ar kompāniju "Sia Latvijas tālrunis" tie ir krāpnieki. Samaksāsiet ne par ko, izmesta nauda, pirms līguma noslēgšanas komunikācija laba,pēc busiet pamesti. Pēc gada (30 dienas pirms, ja but prēcizak ), ja rakstiski viņus nebridinasiet ka gribat lauzt ligumu,viņi to līgumu automatiski pagarina un to, ka informacija par līguma laušanu bija nodota telefoniski nevienu neinterese. Pec tam, ja tomer gribesiet lauzt ligumu, no Jums vek kompensaciju paprasis. Vienvar sakot, ja tomer gribat pareklameties,noteikti ne ar ši kantoras palidzibu.

18.08.2021

V Valda Kupre 13.05.2022

Pilnīgi piekrītu! Ja arī rakstiski viņus brīdināsiet, un gribēsiet turpināt pats rediģēt mājas lapu, jūs vienalga šim kantorim dabūsiet maksāt!

E Etiram 03.08.2023

Cenšos no "Latvijas Tālruņa" tikt vaļā. Ar reklāmu izdevās, bet mājas lapa vēl procesā. Ātri pārmetu domēnu uz sava uzņēmuma vārda. Izrādījās Latvijas Tālrunis par domēnu ir samaksājis vairākus gadus uz priekšu, neprasot vai tas vajadzīgs! Pieprasīju mājas lapas piekļuves datus, lai varētu pati papildināt informāciju. Kategoriski atsakās, lai, gan esmu samaksājusi par savas mājas lapas izveidi!