Latvijas tālrunis - Reklāma

Noslēdzu līgumu ar Latvijas Tālruņa darbinieci, par reklāmas izvietošanu katalogā, reklāmas dizaina sagatavošanu. Atnāca reklāmas paraugs ar tikai vienu uzņēmuma telefonu! Nebija ne uzņēmuma logo, ne e-pasti, pat krāsas neatbilda uzņēmuma mājas lapai un stilam. Pie dizaina izstrādātās lapas bija pielikts telefons tālākai reklāmas dizaina saskaņošanai. Par cik,termiņi bija īsi, pašam sagatavot to nebija iespējams! No reklāmas atteicos! Darbiniece laiptni apstiprināja reklāmas atcelšanu. Protams katalogs iznāca un nekvalitatīvā reklāma tika ievietota. Rakstīju vēstules, zvanīju, bet šie uz tiesu. Tiesā skatās tikai līgumu, bet ne lietu pēc fakta. Tik nekvalitatīvu un neprofesionālu attieksmi vēl neesmu redzējis. Īsts murgs. Es jau noteikti neapstāšos. Šitādi sūdabrāļi jāklapē ciet. Pat kredīt reformā mani bija ievietojuši. Kauna nav nemaz. Darbiniece protams arī ir atlaista, lai tiesā nav liecinieku patiesībai. Darbinieci sazvanīju, un saņēmu atbildi,ka tā LATVIJAS T"ALRUNIS DARA. Nevienam neiesaku ar viņiem iesaistīties. Tagad visiem katalogu reklāmas izvietotājiem parādu kur ir durvis! Pat negribu dzirdēt!

I

A AK79 16.05.2013

Jaa, ka tikai iekaast kapitaalu. Ar ko Juusu uznjeemums tieshi nodarbojas, ja taada interese no VisLatvijas kataloga puses?

M mja 16.05.2013

normala uznemejdarbibas pieredze. latvanija pilns ar shadien uzmetejiem. uznemums nav izstradats, pienemam daunjus un laizham. latvanijas auskolu izglitiba

Konkrētus faktus, lūdzu!
Bieži vien notiek tā, ka reklāmas pakalpojums korekti tiek noslēgts ar abu pušu parakstītu līgumu.Pēc tam reklāmdevējam tiek izsūtīts reklāmas paraugs saskaņošanai. Un tad bieži vien iesākas brīnumi-klients negrib maksāt, aizbildinoties, ka pārdomājis, ka nav naudas, ka pēc tam konsultējies ar sievu, ka konsultējies ar citiem valdes locekļiem, ka maketu nav vispār redzējis(kaut gan ir redzams, ka viņš e-pastu ir atvēris) utt.
Šādos gadījumos vienmēr vainīgs ir reklāmas konsultants, kas klientu "piespiedis" parakstīt līgumu (!). Nu, lūk-konsultants vienai daļai klientu ir pati niecība, ar kuru var darīt ko grib, nerēķinoties ar to, ka viņš ir tērējis savu laiku un naudu, nonākot pie reklāmdevēja, kas pirms tam ir apstiprinājis to, ka vēlas reklamēties.Skaidri izsakoties-cilvēkus var apmelot elementāri un paradokss ir tas, ka sabiedrība parasti tic šādiem uzmetējiem.Fakti liecina arī par to, ka tādi uzņēmumi ir apčakarējuši gan savus klientus, gan savus kolēģus, nemaksājot tiem par padarīto darbu.To visu uzzin arī reklāmas konsultanti, kuriem uzmestie bieži izkrata savu sirdi. Ja būs nepieciešamība, tad tiks tie arī publicēti...

I ilvia 28.10.2013

Ja mēs, apkrāptie, lasītu sūdzības pirms līgumu noslēgšanas, problēmu būtu mazāk.:)
Latvijas Tālrunis= zema pakalpojumu kvalitāte par ļoti augstu cenu! Par reklāmas banera izvietošanu portālā pilsēta 24.lv samaksāju jau jūnijā, bet baneris reāli nedarbojās vēl oktobrī, darbiniece, kurai zvanīju, sūtīja pie konsultanta, konsultants teica, ka labo kļūdas un baneris darbojas, bet tas bija redzams tikai tad, kad iegāju no sev piešķirtā profila- respektīvi- citi to neredzēja. Un drukātajā katalogā ievietotā reklāmas kvalitāte zem katras kritikas! Un vēl arī nelaipni darbinieki, kuri draud ar tiesām!
Lai veicas Latvijas Tālrunim, bet mazliet jāpadomā par darba kvalitāti, cenām un attieksmi.
Citiem neiesaku izmantot šīs firmas pakalpojumus!!!