LV RU
www.sudzibas.lv Latvijas Tālrunis Latvijas Tālrunis, SIA- Neiekrītiet uz viņu solījumiem! Jāmaksā būs NE PAR KO!

Latvijas tālrunis - Latvijas Tālrunis, SIA- Neiekrītiet uz viņu solījumiem! Jāmaksā būs NE PAR KO!

Latvijas Tālrunis, SIA- Neiekrītiet uz viņu solījumiem! Jāmaksā būs NE PAR KO!

Šī gada martā ar mani sazinājās Latvijas Tālrunis, SIA darbiniece, kas piedāvāja mūsu uzņēmumam pakalpojumus- viņu vietnē pilsēta24.lv izvietot reklāmu- esot ļoti apmeklētas un tas noteikti mūsu uzņēmumam atvedīšot daudz jaunus klientus.

Mēneša garumā vairākkārt saņēmām no viņas zvanus ar dažādiem piedāvājumiem- piemēram: tekstuālais baneris, kas tiks parādīts katram, kas meklēs mūsu piedāvāto pakalpojumu. Turklāt katrs , kas uzklikšķinās uz mūsu reklāmas - tikšot "aizsūtīts" uz mūsu mājaslapu. Kopā 10'000 klikšķu limits. Un šos 10'000 klikšķus saņemsim gada laikā.

Sapratām, ka tas ir lielisks piedāvājums- 10'000 unikālu apmeklētāju mūsu mājaslapai - tas ir krietni lētāk nekā Google Adwords! Adrija Šuste atzīmēja, ka tam papildus obligāti nepieciešams vēl piepirkt par papildus samaksu uzņēmuma informatīvo lapu. Tātad- kopējās izmaksas uz 1 gadu par šiem unikāli izdevīgajiem pakalpojumiem: 90EUR + PVN. Parakstījām līgumu,protams- kurš jaunais uzņēmums tad nevēlas saņemt 10'000 apmeklētājus gadā par tādu maksu.

Diemžēl viss, ko uzņēmuma darbiniece solija- izrādījās- MELI!
Ir pagājis vairāk kā 1/2 gads un kliku mums ir tikai 4 gab.

Protams, aizsūtījām pretenziju, jo viss liecina par to, ka viņi nespēj izpildīt savas saistības, ko ir uzņēmušies līgumā( 15'000 kliku ).

Piedāvājām samaksāt par paveikto( 4 klikiem) un pārtraukt sadarbību, bet pēc vairāk nekā mēneša saņēmām atteikumu!

Aicinu visu uzņēmumus - neticēt viņu solījumiemun nekādā gadījumā nepirkt no viņiem nekāda veida pakalpojumus! Mūsu skatījumā tā ir krāpšana un apmāns!

Paldies!

Z

Komentāri (2)

M mediji 23.12.2016

Ei Jūs, gudrinieku un čīkstuļu biedrība! Cik noprotu šeit visiem ir 18 gadi, tātad likumu nezināšana ir Jūsu pašu nepadarītais un liecina, ka būdami biznesmeņi neesat kompitenti elementārās leitās. Pirmkārt, jālasa ir visi līgumi. Lai ko Jums kāds konsultants vai pat tuvākais draugs neteiktu - LĪGUMI IR JĀLASA!!! Tiklīdz rodas domstarpības, tā līgums ir jāpārlasa vēlreiz un talkā jāpaņem arī attiecīgais likums.
Nesaņem pakalpojumu - uzraksti pretenziju, konkrētu pretenziju ar konkrēti uzskaitītu nepadarīto vai nepiegādāto. Ja neizteiksi savu pretenziju skaļi, tad neviens par to nezinās, ja nezinās, tad nespēs labot situāciju. Vari sev zem deguna burkšķēt un lamāties cik vien patīk, tikai atceries, ka vainīgais to neuzzinās, kamēr to nebūsi pateicis. Jurisprudencē ir teiciens - nokavēta taisnība, nav taisnība. Diemžēl dzīvē tā notiek. Arī šausmīgā Latvijas Tālruņa līgumos ir norādīts pretenziju pieņemšanas termiņš un tas nebūt nav viena diena, bet ja jau gudriniekiem slinkums paņemt rokās līgumu un saskaņā ar tā noteikumiem pierādīt savu taisnību, tad nav ko gaudot, ka firmā strādā kretīni, šausmoņi un nejēgas, bet gan šis apvainojumu akmens jāmet savā lauciņā.
Par Adriju - nu ko ir viņa kompetets cilvēks, bet to darbu, kuru dara viņa bez iekšām nevarēs paveikt neviens. Un lai kāds pasaka, ka ir savādāk! Viņa strādā.
Ja Jums liekās, ka varēsiet melot un Jums ticēs, tad nāksies Jūs apbēdināt. Jums ticēs tik ilgi, kamēr klausītājam neapniks klausīties Jūsu melus.

A Apmānīta persona 28.08.2018
Krāpšana, maldināšana

Latvijas tālrunis Sia krāpnieku kantoris. Esiet uzmanīgi un izvairaties no viņiem. Sevišķi no Ilvas Luteres. Tukši solījumi un izkrāpta nauda par neesošiem pakalpojumiem.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes