www.sudzibas.lv Latvijas Tālrunis Krāpšana, slikts serviss

Latvijas tālrunis - Krāpšana, slikts serviss

Krāpnieku uzņēmums, dara visu lai liktu tev maksāt par pakalpojuma papildus gadu. Sola un piedāvā nejēdzīgus pakalpojumus. Ļoti uzbāzīgi, kategoriski saki, lai vairs nezvana, bet turpina savu uzbāzību un mēģina apčakarēt. Neņemiet pakalpojumus nav jēga.
Nenāk pretīm, tiklīdz sāc mēģināt atrisināt problēmu, raksta, ka tas ir strupceļš un draud ar advokātiem / tiesu. Tas jau liecina par viņu darbības stratēģiju. Sākumā solīt un vēlāk piedzīt.

(neiekrītiet uz šo pakalpojumu) google myprofile uzturēšana un izveidošana - tas ir pilnībā bez maksas un viegli, ērti izveidot. (šis ir kā piemērs)

pats biju izvēlējies zl.lv profilu, kur solīja nežēlīgi lielu skatījumu skaitu organiskos meklējums utt. To ko viņi gada laikā sniedz, es reāli citur saņemu 1 ned laikā. Nekas viņiem tur nestrādā.

Sievietes nepieņem atteikumu, nostāda jūs muļķa lomā it kā jūs nesaprotat ko zaudēsiet.

17.05.2022

J JanisLagzdins 07.04.2022
Krāpšana

Nekad neiesaistieties ar latvijas tālrunis, krāpj un izmanto neesošus līgumus un Valmieras šķīrejtiesa, kas apkalpo latvijas talrunis, pieņems jebkuru viņiem lavēlīgu lēmumu.

S Sudzibas.lv Admin 23.09.2022