Ministrija - Naudas sadalijums

Vai jums šķiet normāli ka Saimei un Ministrijai visu laiku pieliek pie algas pa 100 līdz 500 eiro bet Saima jau tikai sēž un bikses deldē. bet pa to laiku cilvēki kas strādā 100x smagāk saņem tikai 150 eiro, un Saima tajā pat laika 750 līdz pat par pa 1000 eiro. vai jums tas šķiet normāli?Minimālā alga pieaug par 10 eiro mēnesī, ministriem - no 670 līdz 780 eiro

Komentāri (6)

STUKACHS 01.01.2016

Diemžēl mūsu valstī ministri lobē bodniekus un uzņēmējus. Tiek kultivēta nabadzība. Ja kādu tas neapmierina - neviens Jūs šeit netur. Viņiem nerūp tautas labklājība. Vienīgā galvassāpe - ja tauta izbrauks no Latvijas, kas viņus ievēlēs...?! Nāksies vien pašiem beidzot sevi ievēlēt. Bet to jau daži arī dara...

Latviešu tautas 01.01.2016

bet pa to laiku cilveki kas strada 100x smagak sanem tikai 150 eiro
================
Вы хоть в курсе что за этих "100 латников" в краевых думах списывают ещё 600-850 евро? Когда же вы, господа латыши проснётесь? Вас же обворовывают, а вы улыбаетесь... Вы не обижайтесь, но ведь правду говорят что вы - нация вечных батраков и лохов!
P.S.LATVISKI NERAKSTIšU : kauns par jums ka par tautu...

Latviešu tautas 02.01.2016

A kāpēc novados var, atļauts zagt, bet Seimā un ministrijas - nedrikst? Cik tadat saņem "simtslatnieki"? 150 eiro mēnesī katram. Norakstā visaz vel 500 eiro uz katra!

H Hitmаn 02.01.2016

Ja deputāti sāktu viens aiz otra pazust, tad atlikušajai kaudzītei pārietu visatļautība. Kurš būs pirmais?

Dmitry Resnais 07.01.2016

Mūsu valstī algas uz preču un pakalpojumu cenu fona ir parodija. Un birokrātu galvenā atruna ir,"...bet vot degviela mums ir lētāka, dzīvokļi ir lētāki un komunālie pakalpojumi ir lētāki un tt."
Pietiek tautu muļķot. Manas trīs meitas dzīvo ārzemēs un netaisās atgriezties. Atbraucot ciemos šausminās, a no kurienes jums šeit tādas cenas, kā jūs vispār iztiekat?!
Un arī dzīvokļu cenas Rīgā sāk panākt Eiropas cenas. Pat Rīdzeniekien jāmeklē lētāki dzīvokļi Olainē, Ozolniekos, Jelgavā un tuvākajā Rīgas apkaimē.
Visi strādāt gribošie un varošie izbrauc. Bet nekas, paliks vairāk vietas iebraukušajiem bēgļiem. :)

Dmitry Resnais 07.01.2016

A runājot par ministriem - kurš no viņiem būs tik varens un drosmīgs,...un vismaz gadu (bez blakusienākumiem) nodzīvos uz minimālās algas???

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes