Latvijas republikas tieslietu ministrija - Krāpšana

Lūdzu, izvērtēt zvērinātas tiesu izpildītājas svetlanas andžānes, Vidzemes apgabala iecirknis nr. 94 rīcību, vai viņas darbībā nav saskatāmi ētiskas vai tiesiskas normas pārkāpumi.
11.06.2018 pie zvērināta notāra romualda laizāna iesniedzām ar sievu iesniegumu par laulības šķiršanu, kur vienojāmies par mūsu trīs nepilngadīgo bērnu uzturlīdzekļiem un aizgādību.
Es ar savu bijušo sievu vienojāmies, ka uzturlīdzekļus sākšu maksāt ar 2018 g. Oktobri,
par cik mēs visi mitrinājāmies manā dzīvokli, jo bijušās sievas mājā vēl tika veikti remontdarbi, kuros es arī tiku ieguldījis savus personiskos līdzekļus:
kā arī mums ir vēl ceturtā kopīgā pilngadīgā meita, kura mācās Rīgā augstskolā un kurai par dzīvošanu Rīgā maksāju es.
03.05.2019 mana bijusī sieva vineta šminiņa neturēja mūsu vienošanos un griezās pie notāra romualda laizāna par uzturlīdzekļu piedziņu, kuri bija izveidojušies par pirmajiem nesamaksātajiem mēnešiem, nebrīdinot mani. Šo ierakstīto vēstuli ar notariālo izpildu aktu es saņēmu 13.05.2019. Tajā pašā dienā es šo pieprasīto summu arī nekavējoties samaksāju.
10.05.2019 zvērinātā tiesu izpildītāja svetlana andžāne saņēma no bijušās sievas pieteikumu par izpildi. Ar to pašu dienu tiesu izpildītāja uzsāka izpildu lietu. Zvērinātās tiesu izpildītājas paziņojumu es saņēmu tikai 21.05.2019.
Šodien 23.05.2019 es tikos ar tiesu izpildītāju, kurai es parādīju visus savus maksājuma dokumentus par nesamaksāto summu.
Biju ļoti šokēts par to, ka man par tiesu izpildītājas darbu jāmaksā 342,04 eiro. Zvērinātam notāram par viņa izpildu aktu es samaksāju 25 eiro, bet maksa par tiesu izpildītājas darbu pārsniedz saprāta robežas. Nokavējis, izrādās, es biju tikai divas dienas, tās pašas bija brīvdienas.
Jūtos tiesiski neaizsargāts. Šī ir mana pirmā reize, kad saskaros ar šādām lietām un saprotu, ka te nav kaut kas kārtībā. Tāpēc arī griežos pie jums. Esmu vienmēr rūpējies par saviem bērniem un turpmāk arī rūpēšos tik ilgi, cik viņiem tas būs nepieciešams. Es saprastu, ja es izvairītos no maksāšanas, vai gadiem ilgi nebūtu maksājis uzturlīdzekļus, tad varētu mani sodīt par to. Esmu pašnodarbinātais. Par klavieru skaņošanu, kura ilgst divas stundas, es saņemu 30 eiro, bet tiesu izpildītājs par vienu vēstuli, kura sen jau ir gatava, tikai jānomaina vārdi un skaitļi – 342 eiro! Kaut kas šajā valstī nav kārtībā!
Lūdzu, izvērtējiet zvērinātās tiesu izpildītājas rīcību, vai viņas izpildes izdevumu summa ir adekvāta savam padarītajam darbam un vai viņa drīkst gan tiesiski, gan ētiski šādi rīkoties? Vai nevajadzēja viņai cilvēciski nogaidīt, kad saņemšu notāra notariālo izpildu aktu un tad sākt parāda un sprieduma izpildi, pabrīdinot mani par to? Vai svetlana andžāne, izmantojot savu varas stāvokli, nekaunīgi un prettiesiski neizkrāpj no cilvēkiem naudu?
Visu cieņu!

Ivars šminiņš 24.05.2019. Varakļānos.
Tel; 26470067,
ivars. [slēpt]@gmail.com

24.05.2019

Оккупант 24.05.2019

Добро пожаловать в
1. Арбайтсдорф (ФРГ)
2. Аушвиц / Освенцим-Биркенау (Польша)
3. Берген-Бельзен (ФРГ)
4. Бухенвальд (ГДР-ФРГ)
5. Варшава (Польша)
6. Герцогенбуш (Нидерланды)
7. Гросс-Розен (ГДР-ФРГ)
8. Дахау (ФРГ)
9. Кауен / Каунас (Литва)
10. Краков-Плащов (Польша)
11. Заксенхаузен (ГДР-ФРГ)
12. Люблин / Майданек (Польша)
13. Маутхаузен (Австрия)
14. Миттельбау-Дора (ГДР-ФРГ)
15. Натцвайлер (Франция)
16. Нейенгамме (ФРГ)
17. Нидерхаген-Вевельсбург (ФРГ)
18. Равенсбрюк (ГДР-ФРГ)
19. Рига-Кайзервальд (Латвия)
20. Файфара / Вайвара (Эстония)
21. Флоссенбург (ФРГ)
22. Штуттхоф (Польша).
Как вам повезёт. А какие порядки! так вы вообще оболдеете :-)

L Laika smiltis 26.05.2019

Varbūt pievienosi arī gulaga nometņu sarakstu? http://lpra.vip.lv/memor.htm Pie kam saraksts ir nepilnīgs , tur ir tikai Eiropas daļas uzskaitījums.Kopā 124 nometnes А какие порядки! так вы вообще оболдеете !

Оккупант 27.05.2019

не морочьте людям голову! это не перечень лагерей. это отношение к конкретному периоду времени. слово х..й, он же пен..с, он же член, он же половой орган как не назови, а место происхождения не поменяется.