Latvijas Republikas saeima - Kundziņi jibiošmaķ!

Nu Labsvakariņš!
Sakrājies. Nē, nu vienkārši riebjas, ja godīgi. Iebraucu iepirkties "Rimi" uz Ganību dambja (tur viss ok izņemot cenas, protams), velkos laukā un skat`, skat`- pats saeimas expriekšēdis speras pretī... nu neko, arī it kā cilvēks tak`- ēst gribās un uz veikaliem jāiet. Nu Dies` ar viņu...
Bet nu izvelkos laukā ar savām kuļķenēm, aizklumberēju līdz mašīnai, kura nolikta invalīdu un personu ar bērniem stāvvietā (es drīkstu pamatoti izmantot, jo esmu ar mazu bērnu)... un ko es cilvēks tur redzu? Aber kā tāds katafalks tur iespraudies tā "tautas kalpiņa" limuzīns, jeb kā kādreiz tautā sauca: "čļenovozs"... nu smalks jau autiņš un tā... svarīga pakaļa tak jāvizina.
Nu un "čļenovoza" šoperītis tā vazin aizrāvies ar saimnieka gaidīšanu, ka no ieejas durvīm prom nepakam... i dīdās tur, i šur, traucē iebraukt - izbraukt.
Sejā až iespiedusies izteiksme: "Gte ti maja nasaļņika?!"
Nu bet protams, ka uz nerviem krīt ibišmatķ šitādi te, kuri trauce normāli izbraukt laukā.
Kas tam Guņčam kāda svarīga skrūvīte izkritīs, ja šis tos pārdesmit metrus savu pakaļu pavilks uz absolūti brīvu stāvlaukumu... tak nē... tup pie durvīm ar "čļenovozu" šoperītis... ka tik "nasaļņika" stāvvietā neapmaldās un nenosalst!
Karoče gavņuki!

R

E Es 18.11.2010

Renār, pa cik pirki tiesības? Invalīdu stāvvieta ir invalīdu stāvvieta, kāds tur sakars ar bērnu stāvvietu? Varbūt ir ieviesti jauni noteikumi, un visi, kas atbrauc uz lielveikaliem ar bērniem, drīkst novietot auto invalīdu stāvvietā? Apgaismo, kurš CSN punkts, un ceļazīme to atļauj?

R Renārs 18.11.2010

Ja cienījamais komentētājs aizbrauktu uz "Rimi" Ganību dambī stāvvietu, tad viņam būtu neatkārtojama un ekskluzīva iespēja pārliecināties, ka pretī galvenajai ieejai IR paredzētas stāvvietas GAN invalīdiem, GAN cilvēkiem ar maziem bērniem. Un te nav nekāda sakara ar CSN, bet gan ar "Rimi Latvija" personīgo iniciatīvu, kad stāvvietās ir paredzētas vietas šim abām sociālajām grupām. Apgaismoju: komentētāj, Jūs esat aprobežots un nīgrs personāžs, kuram pašām ar ir lielas problēmas ar CSN pārzināšanu.

E Es 18.11.2010

Renār, CSN pārzinu labi, ja organizācija savā teritorijā uzstāda papildus opciju, tad ir OK, tā ir RIMI personīgā iniciatīva, un nīgrs personāžs esat Jūs pats, sevišķi smaidu uzdzen šī rindkopa:
Varbūt jābrauc uz zemāku cenu veikalu:

R Renārs 18.11.2010

Jā, nīgrums tā vien dveš no manas retoriskās piezīmes par "Rimi" cenu politiku :D
Aber` protams, ka gribās visu pa velti un vienmēr svaigu :D
Un zemo cenu veikalos arī viss ir OK, tikai izvēle mazāka, iepērkos arī tur - un tāpēc nejūtos slikti vai defektīvi.
Varbūt Jums cienījamais komentētāj iepirkšanās zemo cenu veikalos iedveš šausmas un nepilnvērtības sajūtas... Ka tik Jūs nebūsiet pats Gundars Daudze, ko? :D
P.S. Vai arī viņa šoperīc ar sejas izteiksmi - "Gte ti maja nasaļņika"?! :D

A aņka 18.11.2010

Brauc uz RIMI, Brauc uz RIMI, brauc brauc!!!

R Renārs 18.11.2010

Bet vispār man labāk patīk "Elvi"...

M moisha 18.11.2010

manc gan iepērkas avtolavkā, citas bodes pie mūsiem nau! nu vēl predsedateļa bōba no rosijas matuškas atved i vodočku i cigaretkas! lāga cilvēks, rūpējas par tautu, dievs do šamai veselību! a to rimi mēs redzējām pa teļevizoru, dikti liela bode, man būtu bailes tur iekšā nākt, toš apmaldītos, i vēl huļigani maku izvilktu. redz i saeimas predsedateļam nau kur likt to limuzīnu. grūta dzīve jums iekš tās rīgas

Es tak saku - vāks...

E Eseseseseseseses 20.11.2010

Tev berns lidzi bija? No masinas vins araa kaapa? Ja nebija vai nekapa, tad tev tajaa staavvietaa nebija ko dariit. Tiesi tas pats attiecas uz invaliidiem - ja vini pasi no masinas araa nekapj, bet iepirkties aizskrien pavadosa persona - invalidu staavvietaas vinjiem atrasties nav iemesla.
Autoram ieteiktu izteikties mazliet inteligentaak, ja iespejams; bet deptatinju kungi ir zaudets gadijums - tur neviens vairs palidzet nevar..

G guntis 23.11.2010

Ārprāc.

R Renārs 24.11.2010

Bija bērns un kāpa.

V vārds 03.12.2010

Tās RIMI zīmes nestrādā, jo neatbilst CSN, invalīdu stāvvietās nav atļauts stāvēt un punkts..

R Renārs 25.01.2011

Invalīdu stāvvieta starpcitu ir atsevišķi no auto ar bērnu stāvvietas. Ja nerubī pats sadaījumu, tad pats neatbilsti CSN un punkts.