www.sudzibas.lv Latvijas Republikas PMLP uzturēšanās atļauju nodaļa uzturēšanās atļaujas izsniegšanas vilcināšana

Latvijas Republikas PMLP uzturēšanās atļauju nodaļa - uzturēšanās atļaujas izsniegšanas vilcināšana

Nezinu, vai tas, ka šeit kaut ko raksta tiešām kaut ko mainīs, bet gribu lai arī citi ir lietas kurā par to, ko atļaujas ierēdņi PMLP Rīgā.
Mēs ar vīru, kurš nav Latvijas pilsonis, kārtojam viņam uzturēšanās atļauju, jau apmēram kādu gadu cīnamies, lai nodrošinātu valsti ar vajadzīgajiem dokumentiem, kuru katru reizi ir vajadzīgi vēl un vēl jauni. Savus dokumentus iesniedzām LR vēstniecībā ārvalstīs, bet izrādās, ka info, kas ir vēstniecībai par vajadzīgajiem dokumentiem krasi atšķiras no tiem, ko vēlas saņemt ierēdņi Rīgā. Labākais ir tas, ka neviens neko nezin, neviens neparko neatbild - roka roku mazgā.

Labi dokumentus lēnā garā var savākt, bet uz pieņemšanām ir jāgaida mēneši rindās, ir jāuzklausa kaudzēm pārmetumi un ņirgāšanās par manu privāto dzīvi visu klātbūtnē. Nesaukšu konkrētu darbinieku vārdus šeit, bet ja ir kāds, kuram ir gājis līdzīgi lūdzu uzrakstiet, jo es esmu nolēmusi cīnīties līdz galam un to tā neatstāt, jo man jau ir info par to, ka ir PMLP darbineiks, par kuru gandriz ir ierosināta lieta Strasburā.!!!

A Adetola 28.01.2013

man ari paslaik virs karto ua un ja ir ka tu raksti kad latvija interneta raksta kad prasa vienus dokumentus bet ierodoties vestnieciba jau uzpeld kaut kas savadaks, ka ari nepilda darbinieku pieenakumus, nesveicinas, kad tiek jautati kadi jautajumi vienkarsi izsledz mikrofonu un aiziet, nekadas etikas..kaut darbinieki ir parakstijusi papirus par etikas normu ieverosanu, 2 menesu laika vel neviens papirs nav nosutis uz latviju jo katru reizi vini izdoma ko citu un velk laiku garuma.

Ausainītis 30.01.2013

Ja jau šeit viss tik slikts, varat pārctlties uz citu mītnes zemi.

S Simmona 03.10.2020

Te ir sūdzības par iestādi, cilvēki mēģina nokārtot dokumentus, lai legāli varētu (dažādu iemeslu dēļ) Latvijā. Tavs komentārs ir lieks un stulbs.

A Adetola 01.02.2013

kapec kadam butu nez kur japarcelas, esmu dzimusi seit un varbut velos seit ari palikt, jeb tagad visiem kas kaut kas nepatik ir japamet latviju, driz tad te tik dazi tukstoshi cilveku paliks :D

Ausainītis 01.02.2013

Ne tūkstoši bet gan tikai apmēram 500 bagātnieku ģimenes.

S Simmona 03.10.2020

Mums tas pats. Mēs nosūtījām visu, kas nepieciešams un vēl paši izdomājam pievienot dažus papildus dokumentus, jo domājam, varbūt noderēs. Bet atbilde bija - nepareizā formā viņi atsūtīti un velreiz jāpārsūta. Kad minējām, ka tie nebija minēti kā dok, kas jāsūta, paši nolēmām atsūtīt, atbildēja - protams, mums vajag. Neprofesionāli. Tik vairāk naudu grib un vilcina laiku.