Latvijas Propāna gāze LPG - Slikta gāze

Slikta gāze. Nopirku gāzi priekš plīts. No šakuma nedega pēc tam kaut kas lēnam dega, bet nav tā kā agrāk, zvanu uz biroju un jautāju ko man darīt- saka ka manai plīti viss slikti. Es tak sen to plīti lietoju.Kaimiņi ieteiz ņem tgazi no citiem. Tagad pērku Intergaz. Es nazinu kur viņi tirgo , bet es viņiem zvanu un man pieved mez maksas un pat pieslēdz. Samaksāju un viss. Es nekad nepirksu vairs LPG. Deļ viņiem gandrīz izbojaju svētkus.

A Azik99 29.12.2014

Nezinu, no kā atkarigs, bet ar to gazi ta vienam ir kadu laiku viss ok, tad otram un ta pa apli. Un ja sev prieksh majam nem, tad piegadaa i tas pats lpg, i citi. Cenas +/- visur vienadas, ta ka katrs skatas pats.

juju 30.12.2014

Gāzi jau no kaut kurienes atved, laikam no Krievijas.Tā kā Putins būs atkal vainīgs.

A arnispaberzs 03.01.2015

LPG toč nav laba gāze, 2x pēc kārtas slikta gāze man trāpijās.
Abas reizes man veda LPG šoferis. Dzīvoju Rīgā dārziņos un mūzīgi kaut kas notiek, bļin ja saruna tad arī aptuveni ved nevis kavējas ar 4h man tak darba rī ir un nevaru visu dienu sēdēt.
Tagad pēdējoreiz sūtiju no Intergaz vienojos k vadīs man sestdienā teica un izdarīja ar LPG - mēs sestdienās nestrādajam un viss pūt un palaid- padomju laiku kantoris tur viss bardakā.

L lliepa 07.01.2015

Pilnīgi piekrītu, mašīnā papildus benzīna padevei esmu pievienojis arī gāzi, līdz ar to kādreiz bieži sanāca izmantot LPG gāzi un ieleijot tik pat daudz l cik no citām gāzes stacijām ar LPG var nobraukt krietni mazāk km. Tagad šai iestādei ar Līkumu braucu