www.sudzibas.lv Latvijas Pasts Par preses piegādi Ādažos

Latvijas Pasts - Par preses piegādi Ādažos

Lūdzu jūsu palīdzību preses izdevumu piegādes sakārtošanā Ādažu ciematā.Neskatoties uz to, ka pasta nodaļa atrodas dažus simtus metrus no mājas, pastu saņemam dienas otrajā pusē, bet kopš 19.oktobra nesaņemam vispār - ejam paši pakaļ uz pasta piegādes nodaļu.Neregulāra pasta piegāde jau ir izveidojusies par sistēmu Ādažu pasta nodaļā.Kāda jēga pasūtīt un maksāt par piegādi?Par cik manis pasūtīto avīžu un žurnālu klāsts ir diezgan plašs, tāda attieksme no pasta puses, maigi izsakoties, ir bezkaunība.Ļoti žēl likvidētā "Dienas centra"Ādažos, kad avīzes un žurnāli pasta kastītē trešajā stāvā pie dzīvokļa durvīm bija jau septiņos no rīta.Bieži pazūd avīzes un žurnāli "uz neatgriešanos"- piemēram, pēdējo reizi 22.oktobrī netika piegādāts žurnāls "Sports".Pasta darbinieki apgalvo, ka žurnālu nav saņēmuši.Ne reizi vien pasta kastītē parādās prese un vēstules, kas adresētas pavisam citam adresātam.Ko darīt un kā abonēt presi Ādažos, lai to saņemtu vismaz dienas pirmajā pusē??

. ... 23.10.2010

Pasts.lv regulāri sludinājumi par vakancēm Ādažu pastā, valstī, tai skaitā arī Ādažos, tāds bezdarbs, bet darbiniekus pastā atrast nevar! kas pateiks, kur problēma?

E Es 24.10.2010

Pasts strādā ļoti labi :) Man pastkastītē iemesta aploksne ar Neste's kartes PIN kodu (Mana) + četru kaimiņu PIN kodi :)

P pufa 24.10.2010

man arī patīk Ādažu pasta piegāde! vakar saveda avīzes, ko nebija visu nedēļu piegādājuši, nu ir ko nedēļas nogalē lasīt!

I Iveta 23.03.2011

Arī es varu pievienoties tiem, kam sūdzības par Ādažu pasta nodaļu.
Neesmu joprojām saņēmusi Zsvētku apsveikumu, kurš tika izsūtīts decembrī... un tagad nesen manis iemestā vēstule Kadagas pastkastē arī nav aizceļojusi līdz adresātam:( Cik agrāk ticis sūtīts, vienm;er ir saņemts un arī saņemuši pārējie!!
Vai tiešām Pastniecēm gari nagi????