Onkoloģijas centrs (LOC) - Pozitivas atsauksmes

Tiem, kuri ievietojusi sudzibas par LOC, varu teikt tiesi pretji: nekur citur neesmu sanemusi tik labu aprupi un arstesanu ka LOC ginekologijas nodala. Gan arsti, gan sanitari darbu dara ar prieku un merki glabt cilveku. pat parastas palatas guletaji tiek apcubinati lidz pedejam. atbalsts jutams no katra arsta, pat no tiem, kuri neskaitas arstejosie.
protams, ceru, ka jums tur nekad nebus janonak, be, ja nu noklusiet, busiet drosas rokas un blakus pozitiviem cilvekiem.

A Agnese 06.02.2010

Jums paveicas un lai Jums veicas un talak!

P Pukupeka 06.02.2010

Tas ir ļoti jauki, ka var dalīties pozitīvajā peredzē! Cerams, ka to pateicāt arī LOC darbiniekiem!

2 2707 24.07.2010

Par visiem 100% varu apšaubīt šo slavināšanu, šajā iestādē visiem vajag naudu, par pacientu veselību neviens tā īsti nedomā. Sanitāri tikai vēlas ātrāk sagaidīt darba beigas. Ja vēlaties lai jūs čubina, ejiet ārstēties citur.

E Elita 07.10.2010

Gribu teikt lielu paldies LOC dakteriem R.Skaparam un A.Srebnijam, dr.Njesterenko par augstas klases profesionalo ricibu, rupem, iejutibu.Tur ir labakie dakteri ar zelta rokam.Liels paldies personalam, masinjam, sanitarem...lai ari turpmak vinjas ir tik smaidigas un atsaucigas.Ljaudis...vairak optimisma, galu gala daudz atkarigs no musu pashu attieksmes.Lai mums visiem veicas !!!

D Diana 02.01.2011

Piekritu pilnigi! Biju, diezmel, tur ari, BET arsti un personals bija lielisks, liels paldies masinam, sanitariem un dakterim A.Srebnijam ipashi. Parsieshanas masinas lieliskie specialisrti un cilveki!