LV RU

Latvijas Onkoloģijas Centrs - Slikts servis

Onkoloģijā zaļais koridors!? :) ) kaķim jāsmejas mana pieredze, spriediet paši, oktobri uz deguna radās pušums kas nedzija, veršos pie ģimenes ārsta tas uzrakstīja norīkojumu uz onkoloģijas centru, pierakstījos, varot mani pieņemt pēc mēneša novembri uz analizem, labi kas cits attiek jāgaida, nu noņēma man analīzes pēc mēneša, paziņoja lai zvanu pēc nedeļas bus atbilde, piezvanu a esot vēzis, lai pēc mēneša nākot uz starošanu, labi ierodos, bet izradas tā ir tikai konsultācija samaksāju, 4, 50 eiro un uzinu ka starošana bus tik janvārī? ! Nu ja viņiem tā vajag tos 4,50. Eiro varēju pārskaitīt tapat, bet tā man 86 gadus vecam cilvēkam braukt uz onkoloģijas centru, un par minusies konstatāciju, tērēt savu laiku, veselību, galvenais ka viena aizbraukt nevaru, bija jāludz paziņas kas aizved. Uzskatu ka ie 21 gadsimts un lai uzinātu, kad bus starošana nav jābrauc uz slimnīcu? Un sapratu ka neesmu veselības ministrs belevičs kam parastu pumpu noņema bez rindas, prasts cilvēks ar diagnozi vezis starošanu gaida Latvijā 4 mēnešus.

06.12.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

č

Komentāri (8)

davfreim 06.12.2019

Njā, sūdzība par neko. Pie kā vainīgs onko centrs? Pie valsts veselības politikas? Pa telefonu vispār Jums neviens neko nedrīkst sniegt. Konsultācijai ir jābūt klātienē. Pirms jebkuras procedūras ārstam ir jāredz pacients, nevis tikai papīri. Un tas, ka Jūs kaut ko nevarat, pie tā nav jāvaino citi, tā ir Jūsu veselība un jums to vajag, nekas jums nepienākas no zila gaisa.

V vitols 06.12.2019

Te sūdzība ir par palīdzības sniegšanas ātrumu!
Cilvēks ir saslimis, bet operatīva palīdzība netiek sniegta.
Novēlu nevienam ne slimot!

č Čaga54 06.12.2019

dafreim tur ta lieta ka ta arste konsultante nemaz to degunu nepaskatija, tik paziņoja ka jaierodas pec meneša uz starošanu, 15 darba dienas ik dienu. un par analižu rezultatiem man paziņoja pa TELEFONU,, gudreli ko nu?

č Čaga54 06.12.2019

pec urin analizem ar kads jus vel apskata? ir analižu rezultati, tie tika paziņoti pa telefonu vēzis.. kadeļ man vel menesis jagaida uz kadu tur arsta konsultaciju,, kura ilgst 1 minuti un kurā paziņo ka nepieciešama starošana un ta bus iespejama pec meneša?! uzskatu ka konsultacija tik iztereja manu laiku , man vajag 3 stundas lai nokļutu uz slimnicu , un manu naudu

č Čaga54 06.12.2019

daudzi te uzskata ka tas ir normali ka no dienas kad uzini diagnozi ka tev vēzis , uz starošanu jagaida 2 mēneši!? ceru ka viņi tapat domas kad viņiem atklas vēzi?:)) un par šo laiku ko gaidi uz starošanu tas vezis var mainit stadijas, jo cik zinu jo atrak to sak arstet jo labaki rezultati? vai kur kļudos? zaļais koridors ?

Likumsargs 07.12.2019

Zaļais koridors dod iespēju tikt pie onkologa. Tālāk viss notiek kopējā rindā un gaidīšanu mēnešiem! Tāda nu ir tā Latvijas medicīna, te neko nevar izdarīt!
Jūs vēl neesat saskārušies ar onkoloģijas centra stacionāra personālu, tad viss iepriekšējais jums liksies ziediņi!

č Čaga54 09.12.2019

likumsarg nu pie onkologa viziti , es no ģimenes ārsta norikojuma saņemšānas dienas , gaidiju 2 mēnešus, un jums nav taisniba papriekšu ir analizes..janodod , tas noņem viens arsts, tad saņem pec nedeļas atbildi, ierasties pec menesa bus nepieciešama starosana, atbrauc izradas ka ta tik konsultacija un jabrauc vel pev meneša ,, kartejais komunikacijas trukums!?:))

č Čaga54 09.12.2019

likumsar un ja nesi zaļa koridora netiec pie onkologa?!:))

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes