Latvijas Onkoloģijas Centrs - Reģistratūras darbs

Labdien!Rakstu, jo ne pirmo reizi saskaros ar nejēdzībām, nonākot LOC radioloģijas reģistratūrā. Strādā tikai divas reģistratūras, abās rndas, viena no reģistratūrām strādā tikai līdz plkst.14.00, pie kam vēl ar pusstundas pārtraukumu. Ieņemot rindu, jārēķinās vismaz ar 40 min. līdz pat stundu ilgai stāvēšanai rindā. Atnācu uz izmeklējumu 40 min. pirms nozīmētā laika, vienalga nokavēju izmeklējumu. Šis nav vienas reizes novērojums, vai nu kaut kā jāoptimizē darbs, vai citā laikā jānozīmē pusdienas pārtraukums (p.s. ja darba laiks ir līdz 14.00, nesaprotu kāpēc vēl ir pusstundas pārtraukums).P.S. Par speciālistiem varu teikt tikai to labāko.

R ri4y 05.02.2015

Ko gribi no Valsts iestādes? Viņi vēl saka ka viņiem maz maksā 550 eiro, ja pieņemsim to ka viņi strādā no 9.00-14.00 6 stundas dienā 5 dienas nedēļā un paskaitam janvāra mēnesi 21 darba diena 26.19 Eiro dienā, jeb 4.37 Eiro stundā, normāla likme, ja strādātu kā vajag 8 h dienā tad nopelnītu 735 eiro! Jāstrādā vairāk!