Latvijas Onkoloģijas Centrs - Nu ejat ārā!

Sāksim ar to, ka nav norādnes uz reģistratūru, nav saprotams, kur iet. Ar vecmammu ieejam pa vienīgajām durvīm, kas izskatās pēc galvenās ieejas. Tur pie durvīm tuvākajā kabinetā sēž sieviete. Nepaspējām ne ieiet lāgā, ne saprast, kas kur atrodas, sieviete rupjā, neapmierinātā balsī prasa vai paņēmām numuriņu. Uzjautājam kādu jāņem, saka pirmo. Paņemam. Tad paaugstinātā balsī saka, ka mums šeit nav jābūt. Tiešā, ļoti skaidri neapmierinātā balsī saka - ejat ārā. Nu ejat ārā! Sieviete bija ļoti nelaipna, nekāds attaisnojums nevarētu būt daudz pacientu vai gara diena, jo tikko kā bija sācies darba laiks. 11.12.2019 pulksten 07: 03

11.12.2019

Papildināts Nikneims 11.12.2019

Aizmirsu minēt , ka iegājušas bijām stacionārā. Tur šī jaukā darbiniece . Nevis apskaidrot kur jāiet vai pajautāt, kur mums vajag, palīdzēt. Uzskatu šādā nodaļā tāda attieksme ir kaut kas nesavienojams.

N