www.sudzibas.lv Latvijas Onkoloģijas centrs Atliek un atliek datortomogrāfijas pierakstu.

Latvijas Onkoloģijas Centrs - Atliek un atliek datortomogrāfijas pierakstu.

Mammai bija pieraksts uz 6. Janvāri uz datortomogrāfiju vēdera dobumam. Dienu pirms piezvanīja, ka aparāts ir sabojājies. Un solījās gaidīt ziņu, kad tas tiks salabots, un vizīte pārlikta.
Nu jau 21. Janvāris. Un nekā. Bet ir vajadzīgs steidzami, jo marķieris strauji pieaug.
Zvanījām ik pēc dienas, kas par lietu, kāpēc vēljoprojām nepieņem. Teica, ka kompjūters jau salabots. Tad prasījām, kāpēc mamma vēl netiek pieņemta. Un sieviete ķērcošā balsī bļaudama teica - jāgaida. Tagad covid laiks.
Kāds vēl covid laiks? Onkoloģijas pacientiem nav nekāda covid laiks, viņus pieņem tā vai tā. Un pietam bija pieraksts.
Bezatbildīga rīcība no viņu puses, un nezinām ko iesākt tālāk un kur griezties.

21.01.2021

P

V vitols 21.01.2021

Nepadodaties meklējiet jaunas iespējas paralēli,intresējaties,kā ir ar medicīnu kaimiñvalstīs.