www.sudzibas.lv Latvijas Nacionālais teatris biļetes vejā, dažu min.kavejuma dēļ.

Latvijas Nacionālais teatris - biļetes vejā, dažu min.kavejuma dēļ.

Velos izteikt, lielu nepatiku pret teatra kartību, kura nosaka, ka klientu kurš samaksajis par biļetem ne mazu summu, 5-6 min. kavešanšs deļ neielaiž skatītaju zālē! Piedāvājot izrādes pirmo cēlienu noskatīties pie melnbaltā TV, kur var redzēt tešraidi izrādei. Jāatdzīst, ka bez manis un mana vīra vel bija kāds jauns paris, un pavecāka kundze, kas ieradās vēl paris min. vēlāk. Vai tiešām teātris ir tik bagāts, nerodot risinajumu un aizbaidot šādā veidā klientus. Kuri diez vai izsaka velmi atgriezties teatrī, kas neļauj izmantot pakalpojumu!
Tiešām ar vīru bijām ļoti sarugtinati par šādu attieksmi,pieminot, ka izrāde nebija tik apmekleta un pērkot biļetes izrādes dienā, redzēju, ka ir daudz brīvu vietu , tadējadi darbiniece mus varēja ielaist!
Iesakam teatrim padomat par iespēju nakotnē nodrošinot vismaz paris vietas cilvekiem kuri kavē, ielaižot vinjus zāle netraucējot citiem!

K Kita 25.09.2013

būtu jau labi, ja viņi netraucētu citiem, bet kavētāji tak sprauksies uz savām vietam, visbiežāk part neatvainojoties...

Nandia 25.09.2013

Es varētu arī izteikt lielu nepatiku, bet tieši par šiem klientiem, kas zin, ka ir iegādājušies dārgas biļetes uz ilgi gaidīto teātra izrādi, paši nokavē un vēl sūdzas!!!
-- a tu par aktieriem padomāji?! Kas viņus cienīt nevajag par to, ka uz skatuves strādā? Tagad preilenes, kas mājās ilgi domāja ko mugurā vilkt vai vienkārši brauca uz pofigu nepadomājot par laiku, jo redz biļetes ir - nokavēs un vazāsies zālē meklēdamas savas vietas, traucējot citiem baudu un aktieriem jānoskatās kā pofigisti vazājas pa zāli dibenus grozīdami?!?!?
Iemācieties pareizi izvērtēt savu laiku un ja jau nokavēji, tad gaidi. Citi tāpat kā jūs iegādājās biļetes un viņiem ar būtu pretenzijas, ka kādi staigā un vēl jāpalaiž, kad izrāde jau sākusies. Un aktieri arī noskaņojas izrādei un te kaut kādi cilvēki vēl staigā.
Fuj... nokavē un vēl zākā...

J julichka 26.09.2013

научитесь приходить вовремя в театр, уважайте других посетителей и самих актёров!!!

G13 26.09.2013

Да, блять, всем понятно? Вовремя надо!

A abba 14.11.2013

И правильно, что не пустили! В Оперу ходят культурные люди и они не позволят себе опоздание. А, если опоздали не позволят себе отрывать других людей от просмтора и актеров от их работы.