www.sudzibas.lv Latvijas Nacionālais arhīvs Autobusa vadītāja rīcība

Latvijas Nacionālais arhīvs - Autobusa vadītāja rīcība

Sveicināti!
Šorīt pa priekšējām durvīm iekāpu 8.36 40. maršruta autobusā Nr.76593 un tūlīt mēģināju tuvināt savu transporta karti kases aparātam uz kura mirgo uzraksts " uzrādiet karti", kā biju darījusi jau daudz reizes.
Vadītājs man sabļāva, lai es tā nedaru, jo varu samaitāt visu elektronisko sistēmu un autobuss vairs tālāk nebrauks. Protams ,viņa iespaidīgā uzbrēciena satrūcināta, sameklēju citu aparātu, pie kura atzīmēt savu karti, bet ne ar vienu vārdu savas izjūtas nepaudu skaļi

Jutos nokaunējusies visa autobusa pasažieru priekšā par savu stulbumu un man pēkšņi paaugstinājās arteriālais asins spiediens, ko sajutu sāpju veidā galvā.
Iesaku administrācijai pie vadītāja neaizskaramā kases aparāta piestiprināt aizrādījunu, lai vēl kāds stulbs pasažieris nezinādams nesamaitā transporta līdzekli, bet šī rīta vadītājam, vīram ar sirmu galvu, neradītu nevajadzīgus stresus.

P Pārsla Šlūke 18.09.2012

Aizpildot sūdzību, nepareizi norādīju kam tā domāta. Bija jāraksta " RĪGAS SATIKSMEI"
Pārsla Šlūke